Як наносити настоянку стручкового перцю. Як приготувати настоянку з червоного перцю для волосся.

Спиртова настоянка стручкового перцю являє собою ефективне зігріваючий засіб. Вона стимулює обмін речовин і кровообіг і надає збудливу дію. Саме тому перцева настоянка добре зарекомендувала себе в косметології та медицині.
Вам знадобиться
  • - настойка стручкового перцю;
  • - вода;
  • - вершкове масло.
Інструкція
1
Спиртова настоянка стручкового перцю використовується для полегшення стану при радикуліті, невралгії та міозиті. Крім того, з неї можна приготувати зігріваючу мазь для лікування обмороження. Вона надає местнораздражающее і відволікаючу дію, в результаті чого больовий синдром стає менш вираженим.
2
Змочіть в перцеву настоянку невеликий шматок тканини або марлеву серветку. Швидкими рухами втирайте рідину в болюче місце. Як тільки відчуєте паління і побачите невелике почервоніння шкірних покривів, припиніть процедуру. Укутайте шарфом місце, куди була нанесена настоянка стручкового перцю . Чи не знімайте його протягом 20 хвилин. Якщо ви відчуєте сильне печіння завчасно, змийте настоянку прохолодною водою. У майбутньому використовуйте її в розведеному вигляді (співвідношення води і настоянки 1: 1).
3
При неефективності проведеної процедури зробіть компрес. Просочіть марлеву серветку настоянкою стручкового перцю і прикладіть її до болючого місця. Зверху прикрийте її поліетиленом і зафіксуйте компрес бинтом. Тримайте його протягом 10 хвилин, після чого рясно промийте місце нанесення настойки водою.
4
Змішайте чайну ложку спиртової настоянки стручкового перцю з 100 г вершкового масла. Отриману мазь втирайте в обморожене місце і укутайте його. Змийте через півгодини.
5
Для прискорення росту волосся втирайте в шкіру голови настоянку стручкового перцю . Не змивайте її до тих пір, поки не відчуєте нестерпне печіння. Проводьте процедуру 2-3 рази на тиждень. При підвищеній чутливості шкіри використовуйте розбавлену настоянку.
Зверніть увагу
Настоянку стручкового перцю не можна використовувати при порушенні цілісності шкірного покриву. Також зігріваючі процедури протипоказані при підвищеній температурі.