Як вибрати професійну фотокамеру.

На вітринах магазинів можна зустріти величезну кількість різних цифрових фотокамер. Більшість з них не мають особливих відмінностей. Якщо ви хочете придбати якісну камеру, то серйозно поставтеся до вибору цього апарата.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - інструкція до фотокамери.
Інструкція
1
Відразу відмовтеся від придбання дешевих мильниць, ціна яких нижче 15 тисяч рублів. У цьому ціновому діапазоні ви не знайдете навіть подібності професійної фотокамери. Зупиніть увагу на дзеркальних фотоапаратах. Основним їх перевагою є точне фокусування зображення. Крім того, дзеркальні фотокамери розраховані на періодичну зміну об'єктива.
2
Тепер приступите до визначення характеристик фотокамери. Важливим, але не головним параметром камери є максимальна кількість пікселів, з яких складається знімок. Принцип «Чим більше - тим краще» працює далеко не завжди. Якісні фотографії можна отримати і при роботі з маленькими дозволами.
3
Фотокамера повинна володіти якісним стабілізатором зображення. Це необхідно для компенсації коливань пристрою під час зйомки. При використанні слабкого стабілізатора ви навряд чи зможете отримати якісні знімки.
4
Особливу увагу приділіть матриці фотокамери. Це найважливіший елемент пристрою. Саме робота матриці безпосередньо впливає на якість отриманих знімків. Ось основні характеристики матриці: фізичний розмір, дозвіл, світлочутливість, відношення сигнал-шум.
5
Вивчіть можливості ручного налаштування параметрів роботи фотокамери. Це дуже важливий аспект, тому що досить рідко для отримання хорошої фотографії використовуються автоматичні режими зйомки.
6
Нерідко хороший об'єктив для фотокамери коштує дорожче, ніж сам апарат. Уважно поставтеся до вибору цього елемента фотоапарата. Вам може знадобитися кілька об'єктивів: довгофокусний і короткофокусний.
7
З'ясуйте тривалість роботи фотокамери зі включеним РК-дисплеєм. Зазвичай воно сильно відрізняється від часу, заявленого виробником.