Як записати образ гри на "болванку".

Сьогодні практично всі відеоігри, завантажувані в інтернеті, мають образ віртуального диска, який легко записати на болванку. В результаті у вас на диску буде повна копія відеоігри. Особливо це актуально, якщо на вінчестері залишилося мало вільного місця. Можна записати ігри на диски, а образи просто видалити.
Вам знадобиться
  • - програма Astroburn Pro;
  • - програма DAEMON Tools Lite.
Інструкція
1
Для запису образ а ігри на болванку вам потрібно спеціальна програма, одна з яких називається Astroburn Pro. Знайдіть її в інтернеті, скачайте і встановіть на комп'ютер.
2
Запустіть Astroburn Pro. В головному меню програми виберіть «Дії», далі - варіант «Записати образ на диск». З'явиться вікно, в якому можна задати параметри запису образ а ігри . Знизу вікна є рядок «Образ», поруч з якою розташована кнопка огляду.
3
Натисніть по цій кнопці, і відкриється вікно огляду. Вкажіть шлях до образ у диска з грою. Виділіть його за допомогою лівого кліка мишки. Знизу вікна огляду натисніть «Відкрити». Після цього образ ігри буде додано до вікно запису.
4
Вставте чистий диск в оптичний привід комп'ютера. Зачекайте, поки він не розкрутиться. Після цього у вікні програми знайдіть розділ «Швидкість запису». Поруч буде стрілочка. Натисніть по цій стрілочки і виберіть мінімальну швидкість запису. Хоча процес запису і займе значно більше часу, але зате ймовірність того, що образ запишеться з помилками, зводиться до мінімуму. Тепер всі параметри вибрані. Просто натисніть «Старт».
5
Розпочнеться процес запису образ а на диск. Все, що вам потрібно, - це дочекатися завершення цієї процедури і витягти диск з лотка приводу комп'ютера.
6
Якщо вам потрібно записати образ ігри в форматі ISO, найкраще вам скористатися програмою DAEMON Tools Lite. Скачайте програму з інтернету. Встановіть її на свій комп'ютер. В процесі установки обов'язково позначте пункт «Безкоштовна ліцензія». Після цього перезавантажте комп'ютер.
7
Запустіть програму, вона буде працювати у фоновому режимі. Вставте чистий диск у привід комп'ютера. Натисніть по образ у ігри , яку ви хочете записати, правою кнопкою мишки. В контекстному меню буде пункт «Записати образ диска». Наступного вікні просто натисніть «Записати». Розпочнеться процедура запису образ а ігри на диск.