Як змінювати обличчя в Photoshop. Як міняти особи програма.

Adobe Photoshop дає майже необмежені можливості редагування зображень. Будь-яку фотографію можна змінити до невпізнання, перетворивши звичайну людину в інопланетянина або казкова істота, ніби сфінкса і кентавра.
Інструкція
1
Відкрийте знімок і продублюйте його, використовуючи Ctrl + J. Всі зміни краще проводити на новому шарі, щоб не зіпсувати основне зображення.
2
Якщо є необхідність, усуньте дефекти шкіри. Натисніть на клавіатурі Q, щоб перейти в режим редагування швидкої маски. На панелі інструментів виставляйте кольору за замовчуванням (передній - чорний, фоновий - білий) і починайте інструментом Brush Tool («Кисть») зафарбовувати особа і шию. Якщо закрасите зайве, поміняйте колір переднього плану на білий і проведіть кистю по цій ділянці.
3
Знову натисніть Q, щоб повернутися в звичайний режим. Комбінацією Ctrl + J скопіюйте виділення на новий шар. В меню Filter («Фільтр») вибирайте Gaussian Blur («Розмиття по Гауса») і підбирайте таке значення радіусу, щоб недоліки шкіри перестали бути помітними. Запам'ятайте це число і натисніть Cancel, тобто Не застосовуйте фільтр.
4
В цьому ж меню в групі Other («Інші») вибирайте High Pass («Колірний контраст») і виставляйте то значення радіуса, яке ви запам'ятали в попередньому кроці - в даному прикладі 3,3. Застосуйте до шару Gaussian Blur з радіусом, рівним 1/3 значення радіуса High Pass: в цьому випадку 3,3/3 = 1,1. Натисніть Ctrl + I, щоб інвертувати виділення, поставте режим накладення Linear Light і прозорість 50%.
5
Затисніть Alt і на панелі шарів натисніть кнопку Add Layer Mask («Додати маску шару»). Вибирайте кисть білого кольору і зафарбовуйте шкіру на обличчі і шиї, намагаючись не зачіпати очі, губи і брови. Злийте шари за допомогою комбінації Ctrl + E.
6
Тепер потрібно міняти риси обличчя. Для цього в Photoshop є могутній засіб - фільтр Liquify («Пластика»). По суті, це окремий редактор з власною панеллю інструментів. Щоб збільшити зображення, використовуйте Zoom Tool («Лупа»). Для переміщення малюнка застосовується Hand Tool («Рука»).
7
На панелі інструментів вибирайте Push Left Tool («Зсув пікселів»). Якщо провести цим інструментом в правій частині зображення знизу вгору, розміри оброблюваного фрагмента зменшуються, зверху вниз - збільшуються. У лівій частині малюнка, навпаки, знизу вгору деталь зображення збільшується, зверху вниз - зменшується.
8
У правій частині налаштуйте параметри інструменту. Значення Brush Density і Brush Pressure виставляйте не надто великими, щоб деформація була плавною і природною. Розмір кисті міняйте по необхідності. Обробіть овал обличчя, форму носа, очей і рота за вашим бажанням. Натисніть ОК, щоб підтвердити зміни.
9
Знову скопіюйте змінене зображення на новий шар і на палітрі шарів натисніть кнопку Create new fill layer («Створити новий заливний шар»). В контекстному меню вибирайте опцію Hue/Saturation і, змінюючи яскравість і насиченість, залийте зображення новим кольором. Натисніть Ctrl + E, щоб злити шари.
10
В режимі швидкої маски виділяйте на малюнку губи, натисніть Ctrl + I, щоб інвертувати виділення, і Ctrl + J, щоб скопіювати фрагмент але новий шар. В меню Image («Зображення») вибирайте команду Adjustments («Властивості»), потім Hue/Saturation і змініть колір губ.
11
Також за допомогою редагування в режимі швидкої маски скопіюйте на новий шар райдужну оболонку очей. В меню Adjustments використовуйте команди Brightness/Contrast і Color/Balance, щоб змінити колір очей і додати їм яскравість.
Корисна порада
Щоб скасувати невдале зміна, використовуйте комбінацію Alt + Ctrl + Z