Як налаштувати пошту на "Соні Ерікссон".

Використання клієнтів електронної пошти в мобільному телефоні дає вам можливість отримувати доступ до своєї листуванні, перебуваючи далеко від дому та офісу. Налаштування клієнта залежить від параметрів самого телефону, а також від використовуваного сервера електронної пошти.
Інструкція
1
Налаштуйте клієнт електронної пошти на телефоні Sony Ericsson, наприклад, k750, для поштового сервера mail.ru. Уточнити налаштування електронної пошти інших серверів ви можете в довідковій службі у своєму електронному ящику. Зверніть увагу, що перед налаштуванням e-mail в телефоні у вас має бути налагоджене інтернет-з'єднання.
2
Перейдіть в меню телефону, потім виберіть пункт «Повідомлення». Клацніть по пункту «Параметри», перейдіть в «Параметри облікового запису». Виберіть опцію «Нова обліковий запис». Введіть будь-яке ім'я для створюваної облікового запису; краще задати таке ім'я, щоб з нього було зрозуміло, з яким сервером це пов'язано. Особливо це актуально в тому випадку, якщо у вас декілька поштових скриньок.
3
В полі «Підключення» виберіть назву вашого налаштованого з'єднання з інтернетом. Зверніть увагу, щоб це було Gprs, а не Wap-з'єднання. В останньому випадку ви витратите куди більше грошей на роботу з електронною поштою в телефоні.
4
Оберіть протокол POP3. Введіть адресу сервера вхідної пошти, наприклад, pop.mail.ru. Для порту вхідних повідомлень встановіть значення 110. В опції «Шифрування» виберіть «Без шифрування». В полі «Поштова скринька» введіть ваш логін електронної пошти (все, що написано до знака @).
5
Введіть адресу сервера вихідної пошти, наприклад, smtp.mail.ru. Введіть у полі «Порт вихідних» значення 25. Потім заповніть поле «Адреса електронної пошти» повною адресою вашого e-mail, наприклад, user@mail.ru. Далі виберіть значення в поле «Завантажувати»; наприклад, щоб заощадити трафік, виберіть пункт «Тільки заголовки».
6
Поля «Від кого» (коротке ім'я автора повідомлення) і «Підпис» (відображається інформація в кінці вашого листа) заповніть за бажанням. Далі виберіть значення «Відключено» в полі «Копії вихідних» і «Період перевірки». Збережіть створений обліковий запис.