Як відключити субтитри у фільмі. Як прибрати субтитри з відео в gom player.

Субтитри часто йдуть додатковим файлом до відеозапису, вони є в даному випадку елементом, який можна відключити в будь-який момент. Якщо ж у вас є один файл, швидше за все, відключити субтитри не вийде.
Вам знадобиться
  • - відеопрогравач.
Інструкція
1
Якщо ви відтворюйте відеозапис за допомогою програвача Media Player Classic, натисніть в його меню на значок з піктограмою кодека, після чого у вас на екрані має відобразитися що випадає. Виберіть у ньому пункт «Сховати субтитри» або "Hide subtitles" якщо у вас встановлена англійська версія програмного забезпечення.
2
Для відключення субтитрів при перегляді фільмів і інших відеозаписах в різних програвачах сторонніх розробників скористайтеся меню «Відтворення» або просто спробуйте натиснути правою кнопкою миші на програється записи. Тут все залежить від використовуваного програмного забезпечення.
3
Зверніть увагу, що багато програм мають функцію управління субтитрами з головного меню. Перед використанням програвачів в обов'язковому порядку ознайомтеся з інтерфейсом, надалі вам буде легше керувати його функціями.
4
У разі якщо субтитри вшиті в запис (ідуть одним файлом разом з фільмом), подивіться розширення файлу. Для цього включіть відображення розширень для зареєстрованих типів файлів в налаштуваннях зовнішнього вигляду папки через панель управління комп'ютером. Якщо формат файлу не .mkv, швидше за все субтитри вшиті в відеозапис і їх неможливо відключити в вашому випадку.
5
Якщо у вас є відеозапис з вшитими в неї субтитрами, відображення яких неможливо відключити, скачайте запис знову вже без них. Для цього ви можете використовувати спеціальні сайти та інші ресурси для обміну файлами між користувачами.
6
Зверніть увагу, що у випадках перегляду відеозапису в режимі онлайн (наприклад, на сайті youtube.com або інших ресурсах, призначених для зберігання відео), відключення субтитрів неможливо, для цього просто скористайтеся пошуком звичайної версії для перегляду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iiBIQbRxYrw
Корисна порада
Заздалегідь дізнавайтеся про можливість відключення субтитрів перед скачуванням відео.