Як поставити дозвіл 1440х900. Як поставити дозвіл екрана 1440 на 900.

Дозвіл екрану рекомендується змінювати відповідно до параметрів обладнання, а також слід враховувати звичайно що виконуються вами операції на ньому. При установці нестандартних параметрів також переконайтеся в тому, що запускаються вами ігри та програми працюють в даному режимі.
Інструкція
1
Переконайтеся, що вашим обладнанням (видеоадаптером і монітором) підтримується дозвіл 1440х900. Ви можете дізнатися це з керівництва користувача або на офіційному сайті виробника. Також якщо ви користуєтеся ноутбуком, переконайтеся в тому, що у вас не інтегрована в системну плату модель відеоадаптера, оскільки часто вони не підтримують установку такого дозволу. Ви можете перевірити це в диспетчері пристроїв або подивившись параметри відеокарти в оглядах в інтернеті.
2
Натисніть правою кнопкою миші в порожній області робочого столу, в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". У який з'явився невеликому вікні налаштувань перейдіть на вкладку «Параметри», встановіть необхідний модуль підключення монітора в випадаючому меню, далі перейдіть до регулювання дозволу. Зверніть увагу також на співвідношення сторін монітора, воно має відповідати співвідношенню сторін дозволу екрану.
3
Виберіть дозвіл 1440х900, якщо воно підійшло під параметри вашого екрану, застосуйте і збережіть зміни. В операційних системах Windows Vista і Windows Seven дані параметри налаштовуються з меню "Персоналізація" також при натисканні правої кнопки у вільній області робочого столу.
4
Якщо у вас виникають певні незручності після зміни параметрів дозволу екрану на 1440х900, змініть його на більш підходяще у відповідному пункті меню. Також перевірте працездатність відеокарти при даному дозволі, запустивши одну з ігор на вашому комп'ютері.
5
Якщо спостерігатимуться проблеми в роботі адаптера, зробіть дозвіл дещо менше. Для визначення оптимальних значень вашого монітора використовуйте спеціальні додаткові програми, які ви можете знайти в інтернеті. Не встановлюйте заздалегідь максимальні значення для відеокарти.
Корисна порада
Не встановлюйте дозвіл, не відповідне співвідношенню сторін вашого монітора.