Як розтягнути кеди.

Часом у погоні за красою, а часом і від втоми, коли хочеться швидше покінчити з покупками, міряючи взуття, покупець може не звернути уваги на те, що кеди кілька замалі. Зате вдома давящая на пальці або натирає п'яти взуття може зіпсувати вам настрій і красу ніг надовго. Щоб цього не трапилося, кеди треба розтягнути.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете мучитися, розтягуючи незручне взуття, краще віднесіть кеди в взуттєву майстерню. Там вам за невелику суму грошей оброблять їх спеціальним розчином і посадять на дерев'яну колодку, яка і змусить взуття досягти потрібного розміру. Це найпростіший і безболісний як для ваших ніг, так і для кедів спосіб - адже з взуттям працюватиме професіонал, а значить, зіпсувати розтяжкою зовнішній вигляд кедів мінімальний.
2
Ви можете придбати дерев'яну розтяжку собі - це позбавить вас надалі від необхідності розношувати нове взуття. Вставте її в кеди на добу і відрегулюйте розтяжку по довжині і ширині.
3
Якщо вам натирає п'ятка, придбайте спеціальні наклейки на задники. Вони бувають темні і світлі, так що подібна міра не зіпсує зовнішнього вигляду вашого взуття.
4
Ви можете скористатися перевіреним народним способом: змочити кеди гарячою водою, надіти товсті шкарпетки і походити в тісно взуття по дому то тих пір, поки кеди не висохнуть. Цей метод допоможе розм'якшити взуття, і натирати вам ноги вона будуть менше.
5
Змочіть газети водою, щільно утрамбуйте ними кеди і залиште на ніч. Вранці ваші ноги в нових кедах почуватимуться комфортніше.
6
Якщо вам натирають ті частини кед, які зроблені з гуми, скористайтеся нашатирним спиртом. Змочіть місця, які потрібно розтягнути, слабким розчином нашатирю - він зробить гуму м'якше.
7
Якщо ви повні рішучості носити вподобані вам кеди , і готові піти на жертви заради цього, то вам потрібно просто частіше в них ходити. Надягайте піджимає взуття і вирушайте на прогулянку. Уже через тиждень ви виявите, що нозі стало зручно в новому взутті.
8
Перш ніж почати розтягувати кеди , пам'ятайте, що, якщо ви не виходили в новому взутті на вулицю, і у вас зберігся чек, ви можете повернутися в магазин і обміняти кеди на більший розмір або повернути гроші.