Як використовувати модем мобільника. програма для мобільника нокиа використовувати Як модем.

Для підключення до інтернету через канали GPRS і 3G прийнято використовувати спеціальні USB-модеми. Більшість мобільних телефонів можуть замінити ці пристрої, так як в них вбудовані модеми, призначені для роботи з цими мережами.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - адаптер BlueTooth.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш телефон може бути використаний як модем. Для цього відвідайте офіційні сайт виробника цього пристрою і вивчіть інструкцію до нього. Виберіть спосіб синхронізації телефону з комп'ютером. Підготуйте USB-кабель потрібного формату або BlueTooth-адаптер.
2
Скачайте з офіційного сайту програму, необхідну для установки з'єднання між мобільним телефоном і комп'ютером. Встановіть її і перезавантажте ПК.
3
Запустіть встановлену програму. Підключіть телефон до порту USB комп'ютера. Якщо на екрані мобільного пристрою відобразиться меню вибору, вкажіть пункт PC Suite або Modem. При роботі з мережею BlueTooth активуйте відповідний адаптер в телефоні. Увімкніть BlueTooth-пристрій, підключений до комп'ютера.
4
Натисніть кнопку «Пошук пристроїв BlueTooth» в головному меню програми PC Suite. Дочекайтеся установки з'єднання з вашим мобільним телефоном. Введіть однакові паролі в вікні програми і в мобільному пристрої.
5
Відкрийте меню «Підключення до інтернету». Налаштуйте що з'явилося меню, вибравши ті параметри, які рекомендує використовувати ваш стільниковий оператор. Натисніть кнопку «Зберегти». Перезапустіть програму PC Suite і повторіть процедуру підключення до телефону.
6
Натисніть кнопку «Підключити» в меню «Інтернет». Зачекайте, поки пристрій встановить зв'язок з сервером провайдера. Перевірте активність підключення. Налаштуйте параметри брандмауера Windows. Встановіть додатки, що дозволяють стискати інтернет-трафік.
Зверніть увагу
Для швидкого доступу до web-сторінках використовуйте мобільні браузери.
Корисна порада
Вимкніть всі невикористовувані програми, що використовують підключення до інтернету, для економії трафіку.
Більшість сучасних мобільних телефонів можна використовувати як модем для підключення до інтернету. Використання цієї функції зазвичай дозволяє заощадити на покупці USB-модема.
Вам знадобиться
  • - PC Suite;
  • - USB-кабель
Інструкція
1
Знайдіть програму, яка підходить для синхронізації комп'ютера з вашим мобільним телефоном. Краще скористатися програмою, яка рекомендована до використання виробником даного телефону. До таких додатків відносяться PC Suite різних версій. Встановіть цей додаток.
2
Підготуйте кабель, необхідний для підключення телефону до комп'ютера. З'єднайте його з USB-портом ПК, попередньо запустивши програму. З'єднайте кабель з телефоном. Виберіть режим роботи пристрою «Модем» або PС Suite. Дочекайтеся автоматичної синхронізації телефону з комп'ютером. Зазвичай в кутку робочого вікна з'являється повідомлення «Підключений телефон ...»
3
Відкрийте меню «Підключення до інтернету». Заповніть потрібні пункти відкрилася таблиці. Найчастіше необхідно вказати точку доступу в інтернет, ім'я користувача і пароль. Введіть дані, які ви вказали при налаштуванні стільникового телефону для доступу в мережу.
4
Після завершення настройки натисніть кнопку «Підключення». Зачекайте, поки буде встановлено зв'язок з сервером вашого оператора. Після появи повідомлення про успішне підключенні до інтернету перевірте активність доступу в мережі.
5
Враховуючи той факт, що швидкість з'єднання порівняно мала, рекомендують відключати всі непотрібні програми, які використовують з'єднання з інтернетом. Особливу увагу приділіть менеджерам закачувань, таким як uTorrent.
6
Вимкніть автоматичне оновлення операційної системи і антивірусного програмного забезпечення. Особливо це важливо в тому випадку, якщо ви не використовуєте безлімітний тариф для доступу в інтернет. Якщо ваш телефон не володіє функцією підзарядки акумулятора від USB-кабелю, то підключіть пристрій до мережі змінного струму. Зазвичай елемент живлення досить швидко розряджається при роботі в режимі модема.