Як вибрати електричний камін.

Далеко не кожен може дозволити собі встановити в своєму будинку або квартирі справжній камін. Відмінною заміною йому є камін електричний - теплий, яскравий, красивий, що відрізняється від справжнього лише тим, що замість вогню в ньому «палає» електрику. Електрокамін не тільки наповнить вашу кімнату теплом і затишком, але і стане оригінальним декоративним елементом її інтер'єру.
Інструкція
1
Все електричні камін и оснащені камерою для згоряння палива, декоративної імітацією камін ной решітки, штучними дровами або вуглинками і декоративним рухомим полум'ям.
2
Все електричні камін и можна розділити на 4 групи: пристрої, облицьовані декоративним порталом, встановлювані впритул до стіни; камін ниє печі, які потрібно ставити окремо; кабінетні електро камін и, вбудовуються в стіну; камін ниє кошика. Серед усіх цих приладів ви без проблем зможете вибрати той камін , який найкраще підійде для вашого будинку.
3
Вибираючи електричний камін , зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений його портал. Це може бути досить дорога різьблена деревина, натуральний мармур або дешева штампована пластмаса.
4
Великою популярністю користуються електричні камін и, портал яких виготовлений з литого мармуру. До складу цього матеріалу входить 80% мармурової крихти або кварцового піску, 19% смоли і 1% різних барвників. Портали з литого мармуру складаються з цілісних панелей, що не мають швів і не порушують цілісність малюнка. Електро камін и з цього матеріалу набагато міцніше печей з натурального каменю.
5
При виборі електричного камін а пам'ятаєте, що його забарвлення не повинна бути занадто яскравою або надто тьмяною проти загальним фоном інтер'єру. Якщо сподобався вам камін зроблений з мармуру, зверніть увагу на прожилки каменю. Вони повинні виглядати природно.
6
Зверніть увагу на функціональність вподобаного вам електричного камін а. Багато сучасних моделей доповнені безліччю зручних і корисних опцій, таких як дистанційне керування, автоматичне підтримування бажаної температури, визначення вигляду полум'я. Деякі нові моделі електричних камін ов оснащені звуковим і музичним супроводом. Записавши на «флешку» свої улюблені мелодії і пісні, ви зможете насолоджуватися ними, дивлячись на грайливий вогонь і тліючі в електро камін е вугілля.