Як оформити листівку. пробити людини за номером машини терміново.

Цей маленький шматочок картону, оформлений оригінальним чином, додасть значимість навіть найпростішим словами, які ви зможете написати всередині. Витративши трохи часу, ви подаруєте радість творчості собі і зробите нетривіальний подарунок адресату.
Вам знадобиться
  • Листи кольоровий фактурної папери, картон, контур для скла, набір пластиліну, ножиці, серветка з оригінальним малюнком, клей ПВА в тюбику, кольорові шнури, губка, фарби, дирокол, вузька стрічка, трафарет, листя дерев, сухоцвіти.
Інструкція
1
Листівка з малюнком з пластіліна.Сложіте навпіл аркуш картону формату А4. На лицьовій стороні картону намалюйте контуром просту картинку з великими елементами. Відриваючи маленькі шматочки від кольорового пластиліну, надайте плоскому малюнку обсяг. Розташовуйте пластилін всередині контура. В об'ємний малюнок можна втиснути маленькі намистинки або бісер.Внутрь листівки вклейте листок з написаним побажанням.
2
Листівка з фактурної бумагі.Согніте навпіл аркуш фактурної папери. За допомогою ножиць зробіть краю листівки хвилястими. Виріжте з серветки малюнок. Відокремте від серветки тонкий кольоровий шар. Накладіть його на лицьову частину листівки і приклейте клеєм ПВА. Обережно розправте пальцями малюнок, щоб не було складок.
3
Листівка з ленточкой.Оформіте краю зігнутою навпіл фактурної папери фестонами. За допомогою діркопробивача пробийте в фестони дірочки. Розгорніть листівку і пропустіть через пробиті дірочки стрічечку. Щоб стрічка не вислизала, зав'яжіть на її кінцях бантік.Вирежьте трафарет з картону або візьміть готовий. Це може бути паперове сердечко, листок дерева або щось інше. Прикладіть його до лицьової частини листівки. Губку макайте в фарбу і торкайтеся нею навколо трафарету. Відніміть трафарет від листівки, на її лицьовій стороні залишиться контурне зображення. Їх можна зробити декілька, в залежності від композиції.
4
Листівка з аплікацією з шнура.Нарісуйте простим олівцем на лицьовій частині складеного картону візерунок. Нанесіть кілька крапель клею на малюнок олівцем. Прикладіть до клею кольоровий шнур. За допомогою клею і кольорового шнура зробіть весь візерунковий малюнок.
Зверніть увагу
Перш ніж писати привітання на листівці, гарненько продумайте його і попрактикуйтесь в написанні на простому аркуші паперу, щоб красиво розташувати рядки.
Корисна порада
Для саморобних листівок використовують красиві сухоцвіти, які приклеюють або закріплюють нитками на картоне.Цвети для прикраси листівки можна зробити з паперу або тканини.
Зробити листівку своїми руками зможе навіть дитина - намалювати на картоні картинку або зробити аплікацію не важко. Однак якщо ви хочете отримати більш цікавий результат, спробуйте освоїти техніку pop-up.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ніж для паперу;
  • - ножиці;
  • - клей.
Інструкція
1
Візьміть два аркуші картону. Один з них стане обкладинкою листівки, другий - внутрішньою частиною. Вони повинні відрізнятися за кольором. Виріжте два однакових прямокутника і зігніть навпіл. Обкладинку відкладіть.
2
Розгорніть внутрішню частину листівки і розташуйте її перед собою горизонтально. За допомогою лінійки і олівця намалюйте кілька вузьких смужок, перпендикулярно проходять через згин листівки. Розташуйте смуги паралельно, на відстані 2-3 см один від одного. Перший фрагмент зробіть коротким (5 см), наступний довшим на 2 см, потім знову короткий - варіюйте довжину смужок на свій розсуд.
3
За допомогою ножа для паперу зробіть надрізи по боках прямокутників, їх верхню і нижню сторону залиште цілими. Щоб лінії вийшли рівними, прикладайте до них лінійку, ніж тримайте перпендикулярно до поверхні паперу.
4
За вже готової лінії згину вигніть смужки вперед, так, щоб вони утворили своєрідні «сходинки». На передню грань кожного виступу потрібно буде наклеїти декоративний елемент, вирізаний з картону. Це можуть бути літери поздоровлення, квіти, повітряні кулі та т.д.
5
Оформіть обкладинку листівки. За її периметру виріжте рослинний чи геометричний візерунок. Намалюйте таку рамку олівцем, потім акуратно виріжте деталі ножем для паперу. У центрі листівки зробіть картинку, відповідну святу. Щоб по стилю вона поєднувалася з внутрішньою частиною, виріжте її з картону й наклейте. Наприклад, можна вирізати кілька квіток однакової форми, але різного розміру. Наклейте заготовки одну на іншу, розташувавши внизу найбільшу, потім середню і маленьку.
6
З'єднайте дві деталі листівки. Нанесіть клей по периметру і розмажте його паперовою смужкою або пензликом. Слідкуйте за тим, щоб клей не потрапив в вирізаний візерунок на обкладинці і на смужки на внутрішній частині. Залиште листівку висихати під пресом в розгорнутому вигляді. Коли клей висохне, складіть листівку і потримайте під пресом 2-3 години.