Як очистити ПК від вірусів.

Антивірусне програмне забезпечення далеко не завжди здатне запобігти проникненню небажаних файлів в систему. В таких випадках рекомендують виконувати деякі дії, що допомагають виявити і видалити шкідливі файли.
Вам знадобиться
  • - Антивірусне ПО;
  • - Dr. Web CureIt.
Інструкція
1
Відкрийте настройки використовуваної антивірусної програми і обновіть бази даних. Це необхідно робити перед кожною перевіркою комп'ютера. Перейдіть в меню «Сканування» та виділіть всі розділи жорстких дисків і USB-накопичувачі. Активуйте пункт «Глибоке сканування» або «Повне сканування».
2
Запустіть процес аналізу файлів. Після його завершення подивіться список виявлених вірусних програм і видаліть їх. Якщо будь-які файли не можна видалити, то виберіть пункт «Перемістити в карантин».
3
Якщо ви не впевнені в надійності використовуваної антивірусної програми, то скачайте з сайту http://www.freedrweb.com/cureit додаток Dr. Web Curelt. Запустіть завантажений файл з розширенням exe. Кілька разів натисніть кнопку Ok в вікнах. Після відкриття головного меню програми CureIt натисніть кнопку «Сканувати» і дочекайтеся завершення цього процесу.
4
Якщо використовувані антивірусні програми не змогли видалити деякі вірусні файли, то перезавантажте комп'ютер і запустіть безпечний режим операційної системи. Зазвичай для цього необхідно натиснути клавішу F8 під час завантаження ПК.
5
Після завантаження безпечного режиму Windows запустіть повторне сканування комп'ютера. В даному випадку краще вказати конкретні папки, в яких розташовані шкідливі файли.
6
Якщо конкретні файли не можуть бути видалені через те, що вони використовуються програмою або додатком, то натисніть одночасно клавіші Alt, Delete і Ctrl. В Windows XP диспетчер задач запуститься автоматично. В Windows Vista і 7 виберіть відповідний пункт в меню, що.
7
Вимкніть непотрібні процеси, натиснувши клавішу Delete після їх виділення. Повторіть спробу видалити вірусні файли. Перезавантажте ПК після завершення роботи антивірусної програми.