Як замінити фільтр Lada Kalina. Як поміняти повітряний фільтр на калині.

Салонний фільтр ретельно очищає повітря, що потрапляє всередину автомобіля, тому його необхідно регулярно міняти. На автомобілі Lada Kalina рекомендується міняти фільтр салону через кожні 15 000 км пробігу.
Вам знадобиться
  • - новий салонний фільтр;
  • - викрутки;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Відвідайте найближчий магазин і придбайте новий фільтр салону автомобіля. Слід купувати стандартний "каліновський" фільтр . Також можна придбати якийсь аналог заводської моделі. Проконсультуйтеся з продавцем, який докладно розповість вам про переваги і недоліки кожної моделі фільтр а.
2
Встановіть автомобіль на рівну поверхню і заглушите його. Відкрийте капот. Викруткою акуратно вийміть з пазів невеликі заглушки на правій облицювальної частини. Будьте гранично акуратні, так як пластик дуже м'який. На ньому можуть залишитися вм'ятини від викрутки, які складно виправити.
3
Знайдіть два болти, які були закриті заглушками. Відкрутіть їх. В центрі знайдіть ще два болта, які також кріплять облицювання, виверніть їх. Далі демонтуйте двірники. Можна обійтися і без їх зняття, попередньо включивши і вимкнувши тумблер так, щоб двірники залишилися в піднятому положенні. Акуратно зніміть облицювання.
4
Відкрутіть болти, що тримають захисний кожух, хрестової викруткою. Один з них утримує шланг омивача, а два інших з'єднують кожух і корпус. Якщо болти йдуть туго, зробіть кілька оборотів у зворотний бік, а потім далі продовжите викручувати їх. Вийнятий болт уважно огляньте і очистіть від пилу і бруду, які можуть легко порушити різьблення.
5
Отожмите засувки, які тримають корпус фільтр а. Робіть це дуже акуратно, так як засувки дуже крихкі і можуть легко зламатися від надмірного зусилля. Тепер потягніть фільтр за той кінець, який ближче до вас, одночасно зрушуючи його в протилежну сторону. Намагайтеся зробити так, щоб корпус фільтр а повернувся на 45 градусів. Вийміть фільтр з пазів, очистіть простір під ним, встановіть новий і зберіть конструкцію в зворотному порядку. Заведіть машину і перевірте роботу нового фільтр а.