Як об'єднати два малюнки.

Дуже корисно іноді вміти об'єднати два малюнки. Ви зможете помістити одного в екзотичну країну, посадити улюбленого кота верхи на дракона, побачити себе в новому образі, для цього лише необхідно обзавестися програмою Photoshop і навчитися об'єднувати малюнки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою програмою Photoshop;
  • - два малюнки або фотографії.
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Photoshop обидва малюнка . У тому, який необхідно вирізати, натисніть інструмент виділення (ліворуч, квадрат або овал, обведений пунктиром) і складіть з його допомогою потрібну частину фотографії. Слідкуйте за тим, щоб увійшли всі частини малюнка , а зайве потім можна буде видалити.
2
Натисніть меню «Правка» - «Копіювати». Потім відкрийте другий документ (якщо ви його не бачите, подивіться в меню «Вікно» - «Документи», там вказані всі відкриті файли) та натисніть «Правка» - «Вставити». У вас автоматично з'явиться другий шар, подивіться в правому нижньому кутку, там перераховані всі шари. Щоб працювати з одним з них, виділяйте бажаний шар на цій панелі.
3
Після того як ви переконалися, що виділений потрібний шар (наприклад, той, що ви вставили), зітріть все зайве. Для цього натисніть інструмент «Ластик» (в панелі інструментів ліворуч), виберіть відповідний розмір і форму за допомогою правої кнопки миші, почніть прати. Щоб робити обриси волосся або вовни, вибирайте не рівну кисть, а розмиту.
4
Якщо ви стерли щось зайве, видаліть цю дію за допомогою панелі «Історія», розташованої праворуч.
5
Приступайте до підгонці розміру малюнка . Для цього, переконавшись, що виділений потрібний шар, натисніть меню «Правка» - «Зміна» (в іншій версії «Трансформація»). Потім під сплив меню підберіть потрібний вид зміни: масштаб, поворот, спотворення і т.д. Можна навіть перевернути його («відбити»). Візьміться мишкою за куточок виділення і потягніть так, щоб зменшити або збільшити малюнок. Щоб при цьому не змінювалися пропорції, одночасно утримуйте клавішу Shift. Коли малюнок досягне потрібного розміру, натисніть клавішу Enter.
6
Щоб перенести цю частину малюнка на потрібне місце, натисніть у лівій панелі значок переносу (він у вигляді стрілочки, в самому верху).
7
Щоб зберегти малюнок у форматі .jpeg, натисніть меню «Файл» - «Зберегти як» і виберіть у віконці format потрібне розширення. Ваш об'єднаний малюнок буде виглядати, як звичайна фотографія або картинка.
Зверніть увагу
Якщо ви не знайшли у себе який-небудь панелі або інструменту, зазначеного в описі, подивіться, чи варто відповідна галочка в меню «Вікно».