Як зробити москітну сітку. побудує стелаж своїми руками.

Як тільки настає літо, з'являється проблема літаючих комах. І якщо у вас до сих пір немає захисту від них, саме час подумати про те, щоб зробити москітну сітку. Самостійно виготовлення хорошої знімною сітки обійдеться вам не набагато дешевше, ніж готовий виріб, куплене в магазині.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - алюмінієвий профіль з канавкою для гумового шнура;
  • - поперечина з двома канавками;
  • - засувки для кріплення (Т-клеми );
  • - ручки;
  • - гачки;
  • - сітка (фіберглас).
Інструкція
1
Зробіть завмер вікна, просто відкрийте вікно і померяйте за допомогою рулетки Створочний частина рами зсередини. Врахуйте, що москітну сітку необхідно зробити як мінімум на 30 мм більше у висоту і на 40 мм в ширину, щоб вона виявилася внахлест. Наприклад, для вікна з розмірами 1200х400 мм зробіть сітку габаритами 1230х440 мм.
2
Візьміть алюмінієві профілі і відріжте заготовки потрібної довжини. Зверніть увагу на перпендикулярність зрізів, всі торці виміряти за допомогою кутника, інакше готова сітка вийти перекошеної. Для того щоб розрахувати довжину кожного елемента, віднімайте із загальної довжини (або ширини) по 60 мм. Імпост (перекладину) робіть на 55 мм коротше загальної ширини.
3
Візьміть кутові з'єднувачі і за допомогою молотка або киянки зберіть прямокутну раму. Дивіться за тим, щоб канавка для гумового шнура на рейках збігалася з канавкою куточків.
4
Вбийте в торці імпоста засувки для кріплення (Т-клеми) і приєднайте його до рамки посередині. Зверніть увагу на орієнтування Т-клем, в підсумку канавки під шнур повинні співпасти з канавками на рамці.
5
Виріжте з сітки два шматки на нижню і верхню половину, по кожній стороні передбачте запас не менше 4 см. Натягніть сітку на рамку, вдавлюючи її в канавку шнуром. Попросіть помічника натягувати сітку і стежити за тим, щоб вона не зсувалася. Обріжте зайву сітку ножем, залишивши невеликі припуски до країв рамки з боків (на випадок, якщо рама прогнеться і не закриватиме проріз щільно).
6
Вставте ручки по центру, щоб саморобну москітну сітку можна було легко встановлювати і знімати з вікна. Врахуйте, що ручки повинні бути спрямовані всередину рамки.
7
Встановіть гачки кріплення із зовнішнього боку рами вікна, щоб закріпити сітку . Спочатку прикрутите саморізами нижні кріплення з нижніми поличками, потім верхні - так, щоб вони утримували конструкцію лише кінчиками довгих поличок (3-4 мм).