Як відновити настройки звуку. не працює звукова карта комп'ютера Як бути.

Під час експлуатації комп'ютера по частині мультимедійного вмісту настройки звуку змінюються зі стандартних значень. Це не завжди добре позначається на роботі адаптера.
Вам знадобиться
  • Підключення до інтернету.
Інструкція
1
Видаліть драйвера для вашої звукової карти зі списку інстальованих у системі програм в панелі управління вашим комп'ютером. Перезавантажте комп'ютер, після чого виконайте на всякий випадок чистку реєстру операційної системи, скориставшись спеціально призначеними для цього утилітами, які можна знайти в інтернеті.
2
Ви також можете очистити реєстр від записів вручну в разі наявності у вас навичок роботи з ним, однак рекомендується перед цим створити копію робочої конфігурації системи.
3
Скачайте останню стабільну версію драйверів для вашої звукової карти з офіційного сайту виробника пристрою, після чого встановіть їх на ваш комп'ютер за допомогою майстра установки устаткування, або просто запустивши завантажений інсталятор програмного забезпечення. Перезавантажте комп'ютер, після чого настройки звуку повернуться в первинний стан.
4
Якщо ви не хочете займатися перевстановлення драйверів звукового адаптера, поверніть настройки звуку за замовчуванням за допомогою відкату стану операційної системи. Ця дія варто виконати лише в тому випадку, якщо з моменту установки драйвера звукової карти до поточної дати не було вироблено будь-яких значимих змін, оскільки всі вони відмінятися.
5
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до списку стандартних утиліт. Виберіть відновлення операційної системи, ознайомтеся з основними моментами виконання даної операції.
6
Збережіть користувача файли і настройки конфігурацій програм, які надалі вам доведеться перевстановити або налаштувати, запустіть відновлення системи, вказавши дату, максимально наближену до часу внесення зміни до настройки звукового адаптера. Дочекайтеся перезавантаження комп'ютера і перевірте роботу звуку.
Корисна порада
Частіше виконуйте збереження системних параметрів перед внесенням змін.