Як налаштувати монітор Nec.

Монітори Nec користуються хорошим попитом як серед звичайних користувачів персональних комп'ютерів, так і серед тих, хто часто працює з графікою. При роботі з моніторами Nec враховуйте їх особливості і не забувайте встановлювати драйвери.
Вам знадобиться
  • - монітор;
  • - драйвер.
Інструкція
1
Після придбання монітора Nec в обов'язковому порядку видаліть з його екрану захисну плівку, оскільки вона буде спотворювати зображення. Для того щоб захистити екран від зовнішніх механічний впливів, використовуйте спеціально призначені для цього плівки, які є абсолютно прозорими, тому не псують зір спотвореної картинкою на екрані.
2
Підключіть монітор до джерела живлення за допомогою мережевого шнура, а також з'єднайте його VGA або DVI входи з виходом відеокарти вашого комп'ютера. Якщо монітор працює з використанням аналогового сигналу, використовуйте звичайний блакитний або, рідше зустрічається чорний кабель VGA. Якщо ж монітор підтримує роботу з цифровим сигналом, підключіть його до DVI роз'єму відеокарти за допомогою кабелю з білими штекерами. Прикрутите їх таким чином, щоб вони не випадали з роз'ємів.
3
Налаштуйте нахил монітора, попередньо включивши його. Деякі моделі моніторів Nec мають особливість у вигляді налаштування нахилу і повороту екрану на 180 і 90 градусів, тут вам знадобиться встановити додаткове програмне забезпечення, що постачається в комплектації при продажу на диску. Нахил монітора встановлюйте в залежності від типу матриці, оскільки кут огляду впливає на видимість.
4
Після установки драйвера монітора Nec перезавантажте операційну систему і виконайте налаштування яскравості і контрастності залежно від того, чи будете ви частіше працювати з графічними редакторами, текстом, переглядати фільми, грати в комп'ютерні ігри і так далі.
5
Найкраще для занадто темних приміщень не встановлюйте сильно яскраве підсвічування дисплея, і, навпаки, при яскравому світі не робіть екран монітора темним. Не встановлюйте занадто високий дозвіл, якщо значки і шрифти здаються вам дрібними.
Корисна порада
Набудовуйте монітор виходячи з параметрів освітлення.