Як плести косу в грецькому стилі.

Сьогодні коса повернулася на пік моди. Вона проста у виконанні, красива, підкреслює жіночність і створює образ милої і загадкової незнайомки. Сучасних плетінь існує величезна безліч, але грецька коса є однією з найпопулярніших.
Інструкція
1
Ця коса увійшла в сучасну моду із Стародавньої Греції. Сьогодні вона зазнала деяких змін, але основні принципи плетіння залишилися колишніми. Крім того, грецька коса має багато різновидів і форм, які ідеально виглядають з сучасними нарядами.
2
Для того щоб будь-яка коса виглядала ідеально, передусім вимийте волосся, нанесіть на них бальзам, ретельно обполосніть. Потім нанесіть на волосся трохи засобу для укладання й злегка підсушіть феном. Чи не виставляйте фен на максимальну температуру. Так ви хоч і скоротіть час сушіння волосся, але зробите їх пересушеними і ламкими.
3
Для плетіння грецької коси візьміть невелику прядку над лівим вухом. Розділіть її на три частини і починайте плести кіску, вплітаючи поперемінно невеликі пасма в кожну з трьох частин. Плетіть в бік лоба, огинає його і доводите плетіння до правого вуха.
4
Отриманий колосок доведіть до заздалегідь наміченого місця. Тут ви можете завершити плетіння і далі перейти в звичайну косу . А можна просто закріпити косичку гумкою або гарною шпилькою, а низ залишити розпущеним.
5
Добре виглядатимуть з грецької косою злегка підкручені локони. Якщо ви закріпіть колосок над правим вухом, заховаєте місце закріплення під розпущене волосся, коса у вас вийде тільки спереду, а вся довжина волосся ззаду збережеться.
6
Одним з варіантів грецької коси є поділ волосся у центру чола та плетіння двох кісок в різні боки. Відокремте дві невеликі пасма, розділіть їх на три частини і плетіть з вплетеними окремих пучків в різні боки. Довівши косички до вух, залиште волосся розпущеним. Це один з варіантів. Заплетіть далі дві звичайних коси - це другий варіант. Або з'єднайте ззаду отримані колоски і заплетене одну косу . Цей варіант найбільш підходить для довгих і густого волосся.
7
Щоразу, заплітаючи грецьку косу по-новому, прикрашаючи її різними стрічками і шпильками, ви завжди будете виглядати оригінально і стильно.