Як застосовувати червоний перець.

Червоним перцем називають десятки різноманітних видів гострих пекучих стрічкових перчиком, також відомих як перці чилі. Це може бути м'ясистий Хабанеро або крихітний, але не менш «злий» перчик пташине око, схожий на кулю перець серрано або завзятий чилі-віллі, що викликає збентеження у деяких дам. Червоний перець використовують свіжим або сушеним.
Інструкція
1
Перед тим як використовувати червоний перець , дуже важливо визначити його сорт. Всі перці містять пекуче речовина - капсаїцин, але у кожного сорту зміст його різне. У 1912 році фармацевт Уилбур Сковілла придумав тест для вимірювання гостроти перцю. На підставі цього тесту була створена однойменна шкала, якою користуються досі. Пекучість болгарського перцю за шкалою Сковілла, наприклад, від 0 до 100, а у схожого на нього м'ясистого крупного зморшкуватого хабанеру вона зашкалює за 50 000 одиниць.
2
Угорський перець Довгий, звужується до кінця конусоподібний перець зі стінками середньої товщини. Буває не тільки червоний, але і блідо жовтий, жовтий, ніжно зелений. Використовують для консервування, в чатні, сальсу і смажені страви. Сушений угорський перець в нашій країні відомий як паприка. Його кладуть в знаменитий угорський гуляш. Пекучість від 1 000 до 5 000 одиниць.
3
ХабанероКрупний круглий зморшкуватий перець з фруктовим смаком. Пекучість від 8000 до 60 000 одиниць. З нього роблять табаско. Використовуйте цей перець дуже помірно у свіжій сальси, в севіче, гострих соусах, каррі і в стравах карибської кухні.
4
Черрі чилі Схожий на помідори черрі перець . Пекучість від 5 000 до 8 000. У цих перчиков багатий солодкуватий смак і вони чудово поєднуються з сиром, їх кладуть в м'ясні рагу і використовую в соління.
5
Анахайм Довгий і тонкий перець з товстими стінками і двома «Відділення». Пекучість від 1 000 до 8 000. Їх можна смажити і фарширувати, додавати нарізаними в страви різних національних кухонь. Сушений такий перець кладуть у супи, додають в тушковане м'ясо, приправляють різні гарніри.
6
Санта-ФеКоніческіе перці зі стінками середньої товщини. Пекучість від 5 000 до 60 000. Використовуйте їх в тако, гуакамоле і кесадільі, маринованим перцем приправляйте спекотне.
7
Кайенский перець Довгий вигнутий перець з тонкою зморшкуватою шкіркою. Може бути також зеленим і фіолетовим. Пекучість від 5 000 до 60 000. Найчастіше використовується сушеним. Його додають в маринади, піци, соуси, супи, каррі і спекотне.
Зверніть увагу
Готуйте пекучий перець завжди в рукавичках. Уникайте торкатися руками в цих рукавичках до оголеної шкірі, ні в якому разі не торкайтеся слизової. Найкраще захистити очі, одягнувши спеціальні окуляри.
Корисна порада
Якщо ви хочете трохи зменшити пекучість свіжого перцю, видаліть з нього перегородки і насіння.
Одним із засобів раннього визначення вагітності є домашні тести, які без зусиль можна придбати в аптеці. Але щоб їх достовірність була максимальною, варто дотримуватися необхідні умови їх застосування. Тільки в цьому випадку результат може скласти майже 100%.
Інструкція
1
Перед застосуванням тесту на вагітність уважно вивчіть інструкцію, оскільки вони можуть відрізнятися технікою визначення. Більш того, на достовірність результату може вплинути і порція сечі - перша або середня при безперервній струмені та інші тонкощі. Використовуйте для визначення вагітності тільки ранкову сечу, оскільки саме в ній з'являється найбільша кількість гормону - хоріонічного гонадотропіну людини, рівень якого і визначає одну або дві смужки на тесті для вагітності.
2
Застосовуйте тест на вагітність не раніше, ніж через тиждень після затримки менструації. І при будь-якому результаті повторіть його два дні поспіль і ще раз через тиждень. Це необхідно, оскільки в деяких випадках з вагітністю вироблення гормону відбувається пізніше, ніж зазвичай, тобто не 6-й день після зачаття, а на 14-15-й - час максимальної концентрації хоріонічного гонадотропіну.
3
Перед застосуванням тесту переконайтеся в наявності хоча б однієї смужки - показника придатності тесту, тобто свого роду терміну придатності. Друга смужка з'явиться тільки в разі позитивного результату тесту на вагітність і тільки після контакту з сечею.
4
Після проведення тесту не поспішайте робити одномоментні висновки. Поява другої смужки може відбутися протягом 10 хвилин. Але навіть при негативному результаті не виключайте можливої вагітності і дочекайтеся повторного тесту через тиждень.
5
При позитивному результаті тесту на вагітність, щоб виключити всі гінекологічні захворювання, що викликають вироблення хоріонічного гонадотропіну, рекомендується звернутися до гінеколога для підтвердження вагітності і для отримання необхідних рекомендацій для виношування здорової дитини.
6
При явних ознаках вагітності, але при негативному результаті тесту зверніться до лікаря. Можливо, справа в неякісному тесті або індивідуальних особливостях організму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RrHeEQhnxis