Як пов'язати бретельки. пов'язати бретельки гачком.

Красивим словом «бретелька» називається смужка або лямка, перекинута через плече. Основна функція цієї деталі - підтримувати одяг, а матеріал може бути абсолютно будь-яким: стрічка, шкіра, тканина, трикотаж, металевий ланцюжок, силікон і так далі. Головне, бретельки повинні міцно утримувати річ на плечах і виглядати стильно. В'язані речі, такі як, сарафан, топ, комбінезон також потребують смужках, що не тягнуться і не деформуються. Спосіб роботи з бретельками відрізняється від методу основного в'язання.
Інструкція
1
Зробіть заміри майбутніх бретелей - довжину і ширину, враховуючи припуск на кріплення.
2
Якщо виріб пов'язано гачком, наберіть ряд у вигляді ланцюжка з повітряних петель довжиною трохи більше необхідної. Працюйте гачком маленького розміру. Другий ряд в'яжіть стовпчиками з накидом в кожну петлю. Дуже зручно провязивать кожен ряд з готельного клубка ниток в одному напрямку, так простіше регулювати потрібну довжину (дов'язати, розпустити обидва ряди). В'яжіть якомога щільніше, продовжуйте роботу до наміченої ширини.
3
Пришийте бретельки до ліфа. Щоб лямки не витягувалися в процесі шкарпетки, за допомогою циганської голки пропустіть нитку основного кольору між стовпчиками по всій довжині бретелі, починаючи від спинки. Зробіть один стібок на передній частині і пропустіть нитку ще раз в зворотному напрямку. Потягніть за кінці нитки, надайте бретельки зручну довжину, залиште запас і закріпіть. Ви можете регулювати розмір, сама лямка стає злегка ребристою і виглядає ефектно.
4
Якщо ви працює спицями, зв'яжіть смужку-джгут. Виконайте бретельки «швейцарським патентом» або подвійний гумкою. Візьміть спиці на розмір менше тих, якими ви в'язали річ. Визначте по викрійці величину смужки. Наберіть стільки петель, щоб загальна ширина була більше наміченої в два рази. Продовжуйте роботу, пров'язуючи кожну лицьову, знімаючи на спицю виворітну (вийде порожниста бретелька). Дов'язати до потрібної довжини, закрийте петлі, зшийте верх і низ.
5
Пришийте бретелі до виробу, вони виходять досить пружними і в той же час не розтягуються. Можете перед кріпленням вкласти для щільності в порожнисту частину гумку, стрічку, тканину. Спробуйте зв'язати бретельки , набираючи початкові петлі прямо на краї спинки з розрахунку дві петлі з однієї основної. Працюйте щільною в'язкою, кінець смужки прикріпіть до переду за допомогою спеціальної подвійний застібки «крокодил».