Як зв'язати пухову хустку.

Пухові косинки бувають двох видів: простий сірий хустку (товстий, неймовірно теплий і затишний), а також павутинка - красива і ажурна, з хитромудрим візерунком. Проте всі вони в'яжуться за одним принципом.
Вам знадобиться
  • - 50-100 г пряжі з козячого пуху;
  • - прямі спиці № 3,5.
Інструкція
1
Пряжу з козячого пуху в магазині купити досить важко, але її можна придбати у рукодільниць, які торгують косинками, хустками і шалями власного виробництва на ринку.
2
В якості основи для прядіння пухової нитки використовують бавовняну нитку-основу, спочатку прядуть щільну ниточку з козячого пуху, а потім напрядают на нитку-основу. Така пряжа дуже тепла, тому виріб, пов'язане з неї зможе захистити від самого сильного морозу.
3
Існує кілька способів в'язання пухової косинки. Її можна в'язати, починаючи від кута, або від однієї зі сторін. Але зручніше в'язати від її заснування, довжина якого може варіюватися від 80 до 100 см, залежно від вашого бажання.
4
Перш ніж приступите до в'язання вироби, зробіть кілька контрольних зразків, щоб розрахувати щільність в'язання і кількість петель для набору. По самому кращому з них зробіть розрахунок.
5
Наберіть необхідну кількість петель, виходячи з довжини підстави косинки, і пров'яжіть один ряд основним візерунком. Якщо це ваше перше виріб з пуху, то не варто відразу ж в'язати складним фантазійним візерунком, для початку спробуйте пов'язати її хусткової в'язкою, а по краях зробити малюнок з накидов.
6
Починаючи з другого ряду, робіть убавкі на початку і в кінці кожного ряду. Для цього зніміть кромочную петлю (витягайте її достовірніше, щоб край косинки ні стягнуть і не закручувався), 2 наступні петлі пров'яжіть разом. Далі в'яжіть ряд по малюнку.
7
Таким чином, пров'яжіть 3 ряди з убавкамі, в 4-му прямо, не збавляючи, а далі знову 3 ряди з убавкамі і 1 ряд прямо. В'яжіть подібним чином, поки не вийде трикутник. Останні 3 петлі закрийте.
8
Готовий виріб розкладіть на рівній поверхні, покритої тканиною, надайте їй форму і приколіть англійськими шпильками до підстилці. Накрийте вологим проутюжільнік і обережно пропрасуйте гарячою праскою з парою. Косинку не прибирайте, поки вона повністю не охолоне.
9
Готову річ обв'яжіть по краях зубчиками за допомогою гачка. Спеціально розпушується косинку не потрібно. В процесі носіння вона сама стане пухнастою.
Як тільки інтернет повсюдно увійшов у наше життя, захоплення в'язанням отримало імпульс космічної швидкості. Сам процес в'язання діє розслабляючи, заспокоює вас, дарує масу позитивних емоцій. Готова річ завжди унікальна, вона в своєму роді єдина в світі. Найдорожчі речі - це ті, що пов'язані вручну. Такі вироби обов'язково повинні з'явитися в гардеробі найбільш зухвалих модниць. Але дотримуйте одна умова: в'язана річ повинна бути тільки ручної роботи, тоді вона автоматично перейде в розряд «ексклюзив». Отримайте заряд енергії і приступайте до процесу, зв'язати косинку вам просто необхідно.
Вам знадобиться
  • - 100 г м'якої пряжі (наприклад, шерсть)
  • - спиці діаметром 2 мм
Інструкція
1
Косинку виконайте панчішних візерунком. Вам потрібно 100 г м'якої пряжі (наприклад, шерсть) і спиці діаметром 2 мм. Окрасою косинки буде широка облямівка з опуклими квіточками, яка проходить по обидва боки косинки і має зубчасту крайку.
2
Викрійка готового виробу за формою - трикутник. В'язати починайте від середини боку, лежить навпроти прямого кута трикутника.
3
Наберіть на спиці 3 петлі і в'яжіть довжиною 10 сантиметрів: 1 ряд - одну петлю додайте з кінця, 1 лицьова, 1 петлю додайте; 2 ряд - в'яжіть виворітними всі петлі; 3 ряд - одна петля лицьова, 1 петлю додайте з схрещеною петлі, одна лицьова, 1 петлю додайте з схрещеною петлі, одна лицьова, одна петлю додайте, крайню пров'яжіть лицьовій, а потім додайте 1 петлю; 4 ряд - 7 петель виворітних, 1 петлю додати, крайню пров'яжіть виворітного і ще одну петлю додайте ; 5 ряд - 4 петлі лицьовими, 1 петлю додайте з проміжку схрещеною петлі, одна лицьова, одну петлю додайте з проміжку схрещеною петлі, 4 лицьових, 1 додайте, провязав лицьовій крайню, додайте ще 1 петлю; 6 ряд - 13 петель виворітних, 1 додайте, провязав крайню петлю виворітного, додайте ще 1 петлю; 7 ряд - 7 петель лицьових, 1 додайте з проміжку схрещеною петлі, одна лицьова, одну додайте з проміжку схрещеною петлі, 7 лицьових, 1 додайте, провязав крайню лицьова, ще одну петлю додайте ; 8 ряд - 19 петель виворітних, 1 петлю додайте, провязав крайню зворотньої, додайте ще одну петлю.
4
Далі додайте в кінці ряду по 1 петлі. Коли трикутник досягне розміру 30 см заввишки, приступайте до вив'язування уздовж сторін, які утворюють прямий кут облямівки по цій схемі.
5
Наберіть на спиці двадцять дві петлі.1,3,5,6,7,11,13 ряди - в'яжіть лицьовими; 2,4,8,9,10,12,14 ряди - пров'яжіть виворітними петлями; 15 -ий ряд - один накид, дві петлі разом і т.д.; 16,18,20 ряди - в'яжіть лицьовими петлями; 17,19 ряди - всі петлі в'яжіть виворітними; 21 ряд - 8 петель виворітних, з однієї петлі - 5 петель , 1 виворітна, з однієї петлі - 5 петель, 9 виворітних; 22 ряд - дев'ять петель лицьових, п'ять виворітних, 1 лицьова, п'ять виворітних, вісім лицьових; 23 і 24 ряди в'яжіть по малюнку; 25 ряд - 7 петель виворітних, з 1 петлі - 5 петель, 5 петель разом, з однієї петлі - 5 петель, 5 петель разом, з 1 петлі - 5 петель, 8 виворітних; 26 ряд - 8 петель лицьових, п'ять виворітних, 7 лицьових, п'ять виворітних, 7 лицьових; 27 і 28 ряди - в'яжіть по малюнку; 29 ряд - 7 петель виворітних, 5 петель разом, з однієї петлі - 5 петель, 5 петель виворітного разом, з однієї петлі - 5 петель, 5 петель разом, 8 виворітних; 30 ряд - 9 петель лицьових, п'ять виворітних разом, 1 виворітна, 5 петель разом, 9 виворітних; 31 і 32 ряди - в'яжіть по малюнку; 33 ряд - вісім петель виворітних, 5 петель разом, одна виворітна, 5 петель разом, дев'ять виворітних; 34 і 36 ряди - в'яжіть лицьовими; 35 і 37 ряди - пров'яжіть виворітними; 38 ряд - один накид, дві петлі разом і так далі; 39,41,43,44,45 і 49 ряди - в'яжіть лицьовими; 40,42,46,47,48 і п'ятидесятих ряди - пров'яжіть виворітними.
6
Уздовж облямівки, по обидва боки косинки, зв'яжіть смугу шириною два сантиметри панчішної в'язкою, закінчите її зубчастої крайкою.
7
За третій стороні наберіть петлі і вивяжіте зубчасту крайку.
8
Надайте косинці правильну форму, для цього наколи її на готову викрійку і отпарьте.Косинка готова, отримаєте радість від своєї праці! Зв'язати косинку можна в подарунок, тоді ви отримаєте подвійне задоволення від своєї творчості.