Як замінити одну плитку на підлозі. Як замінити паркет.

плиткового покриття на підлозі дуже практично. Плитка добре миється, надає приміщенню акуратний і вишуканий вигляд. Але іноді при необережному поводженні та чи інша плитка на підлозі може дати тріщину. Щоб усунути цей недолік, немає необхідності міняти все покриття підлоги, досить замінити одну деформовану плитку на нову.
Вам знадобиться
 • - нова плитка;
 • - клей для плитки;
 • - губка;
 • - затирка для швів;
 • - розділові хрестики;
 • - долото;
 • - звичайний молоток;
 • - гумовий молоток;
 • - зубчастий шпатель;
 • - будівельний рівень;
 • - гумовий шпатель;
 • - скребок.
Інструкція
1
Приготуйте всі необхідні для роботи інструменти і матеріали, щоб вони знаходилися під рукою. Підберіть плитку замість зіпсованої. Вона повинна підходити за розмірами і кольором. Під час роботи руки захистіть рукавичками, щоб оберегти себе від можливих ушкоджень.
2
Звільніть простір в приміщенні, щоб забезпечити доступ до пошкодженої плитці і зручну роботу з її заміні. При необхідності переставте меблі, зсунувши її в інший кут приміщення.
3
За допомогою скребка видаліть шви, прилеглі до замінної плитці. Захоплюйте при цьому приблизно на 1 см більше матеріалу, щоб залишалося місце для установки розділових хрестиків.
4
Деформовану плитку видаліть по частинах. Для цього розбийте її на дрібні частини за допомогою долота і молотка. Демонтаж починайте з кутів плитки і рухайтеся до її центру. Інакше існує можливість пошкодити цілі сусідні елементи покриття.
5
Знявши залишки плитки, видаліть з простору, що звільнився під нею залишки старого сполучного розчину. Вирівняйте поверхню, заповнивши її клейовим складом або розчином за допомогою зубчастого шпателя. Всі нерівності повинні бути заповнені сполучною складом.
6
По кутах простору, що звільнився встановіть розділові хрестики. Розмір хрестиків повинен бути таким, щоб забезпечити однакові зазори між всіма плитками на підлозі .
7
Акуратно укладіть на місце нову плитку, попередньо очистивши її від пилу і можливих забруднень. Але плитку помістіть будівельний рівень і злегка обстукаєте поверхню гумовим молотком. Якщо плитка злегка виступає над сусідніми, видаліть надлишки клейового складу. Якщо плитка виявляється нижче рівня сусідніх елементів, додайте розчин або клейовий склад.
8
Залиште плитку для повного висихання приблизно на добу. Потім приступайте до закладення швів. Виконати цю роботу найпростіше за допомогою гумового шпателя. Важливо підібрати затірку, за кольором відповідну швах сусідніх плиток. Надлишки затірки зберіть губкою.
Дерев'яна підлога - це прекрасно. Дерево - теплий, «живий», натуральний, довговічний матеріал. Але і він в процесі експлуатації приходить в непридатність і потребує ремонту або повної заміни.
Інструкція
1
Термін служби дерев'яних підлог розрахований на 25? 30 років. З часом дошка уражається грибком, може підгнити, починає прогинатися, скрипіти, з'являються щілини. Старі проблемні підлоги вимагають кардинального втручання. Демонтуйте підлогу, дошки відривайте акуратно, вони згодяться для створення чорнового настилу. Огляньте лаги, якщо вони в непоганому стані обмежтеся заміною проврежденних ділянок. Укладіть старі дошки на відремонтовані прожіліни. Чорновий настил - хороша основа під ламінат, лінолеум, паркетну дошку.
2
Якщо хочете мати в квартирі дерев'яна підлога, то прийшли в непридатність лаги повністю замініть, нові прожіліни зробіть зі старої статевої плахи. Залишається проблема доставки нового будівельного матеріалу в приміщення. Довгі, шестиметрові дошки піднімати в квартиру незручно. Домовтеся з постачальниками про обрізку їх в потрібний розмір, при цьому вибирайте найменшу довжину, навіть якщо доведеться настелити підлогу в поперечному напрямку.
3
Перед початком обробіть дерево біопропіткой, вона захистить від грибка, і антипіреном, він підвищить вогнестійкість. Укладку почніть від стіни, залишивши шпаринку, потім її закриєте плінтусом. Не поспішайте фіксувати плахи, настелите їх і залиште в спокої на 3? 4 тижні, підлога повинна «відлежатися», поспішність призведе до того, що він пожолобиться, з'являться щілини. Дошки зі шпунтом дозволяють підігнати їх дуже щільно, без зазорів, посилити якість можна проклеюванням стиків.
4
Бажаєте мати сучасне підлогове покриття, видаліть дерев'яну підлогу і залийте бетонну стяжку. Перед монтажем проведіть підготовчі роботи. Очистіть підпільне простір від сміття, настелите гідроізоляцію, для цього використовуйте поліетиленову плівку, проклейте по периметру демпферну стрічку. Зробіть підкладку їх керамзиту або керамзитового піску.
5
Для заливки можна приготувати цементно-піщаний розчин самостійно, але простіше використовувати готові сухі склади, вони швидко сохнуть, їх легко вирівняти. В самовирівнюючих сумішах цей процес зведений до мінімуму. Відмінний варіант - засипні поли або суха стяжка. Насипте керамзит потрібної висоти і зверху на нього укладете листи гіпсоволокна товщиною 2 см. Бетонна стяжка потребує фінішному покритті. Варіанти різні - це ламінат, паркет, лінолеум, ковролін, керамічна плитка, наливна підлога.
Корисна порада
Для зручності робіть заміну підлог поетапно, переносячи меблі з кімнати в кімнату.