Як захистити стовпець Excel.

Робочі документи важливо захистити не тільки від промислового шпигунства, але і від невмілих дій користувачів. Табличний редактор MS Excel надає користувачам різні способи захисту.
Інструкція
1
Все осередки таблиці захищені за замовчуванням. Якщо вам потрібно захистити від змін тільки один стовпець , натисніть на клавіатурі Ctrl + A, щоб виділити весь діапазон. Клацніть по будь-якій комірці правою клавішею миші для виклику контекстного меню і вибирайте опцію «Формат ячеек». Перейдіть в закладку «Захист» та зніміть прапор з пункту «Захищається ланка».
2
Позначте стовпець , дані якого потрібно захистити. Знову викликайте меню, що випадає, переходите у вкладку «Захист» та поставте прапорець в чекбокс «Захищається ланка». Тепер захищені осередки тільки цього шпальти. Однак, щоб захист вступила в силу, необхідно захистити весь аркуш.
3
В меню «Сервис» вибирайте команди «Захист» і «Захистити лист». В розділі «Дозволити всім користувачам ...» відзначте прапорцями дії, які можуть проводитися над даними. Якщо ви введете пароль у відповідне поле, то зняти захист зможуть тільки ті користувачі, яким ви повідомите цей код.
4
Ви можете відкрити доступ до зміни даних у певному діапазоні будь-якому учаснику. В меню «Сервис» вибирайте «Захист» і «Дозволити зміну діапазонів». У діалоговому вікні натисніть «Створити». В поле «Ім'я» введіть назву діапазону, в поле «Осередки» діапазон комірок. Для підтвердження натисніть ОК.
5
Щоб захистити стовпець в MS Excel 2007, виділяйте весь діапазон Ctrl + A, і вибирайте команду «Формат осередку» з випадаючого меню. Переходьте у вкладку «Захист» та зніміть прапорець з пункту «Захищається ланка».
6
Відзначте потрібний стовпець і поставте прапор в чекбокс «Захищається ланка». В меню «Рецензування» вибирайте опцію «Захистити лист».
7
У версії Excel 97 при виборі опції «Захистити лист» в меню «Сервис» ви можете захистити тільки вміст листа, об'єкти і сценарії. Щоб дозволити зміну даних в стовпці, вибирайте команду «Захистити книгу і дозволити загальний доступ».
8
В діалоговому вікні поставте прапорець біля пункту "Загальний доступ з виправленнями». Після цього стане активним поле «Пароль». Вносити зміни зможуть користувачі, яким ви цей пароль повідомили.