Як написати стратегію розвитку.

Для успішного поступального розвитку будь-яка компанія повинна мати відповідну стратегію. Така концепція передбачає розуміння пріоритетів організації та вміння вірно визначити напрямок, у якому рухається компанія. Наявність стратегії розвитку дозволяє приймати найбільш ефективні рішення в умовах недостатньої інформації та мінливої конкурентного середовища.
Інструкція
1
Визначте головну мету, якої повинні бути підпорядковані всі інші завдання компанії. Не слід виділяти в якості пріоритету підвищення прибутку організації. Така ціль, не спрямована на забезпечення інтересів споживача, буде непродуктивною і позбавленою сенсу. Основним завданням бізнесу доцільно зробити найбільш повне задоволення потреб інших людей в товарах і послугах вашої компанії.
2
Готуючи документ, розбийте цілі діяльності компанії на тимчасові періоди, враховуючи короткострокову та довгострокову перспективу. Найближчі цілі повинні вписуватися в загальну стратегію, доповнювати і конкретизувати її.
3
При складанні стратегії розвитку врахуйте думки команди менеджерів, відповідальних за конкретні ділянки роботи. Попросіть керівників висловити свої міркування щодо їх бачення перспектив бізнесу. Це допоможе виявити вектор, який можна буде прийняти за основу стратегії.
4
Постарайтеся також залучити до складання стратегії розвитку інших співробітників підприємства, особливо тих з них, хто володіє не формальним, а дійсним авторитетом в колективі. Використовуйте потенціал творчих працівників, відповідальних за розробку нових видів продукції та методику просування товарів і послуг на ринок.
5
Попросіть учасників підготовки стратегічного документа письмово відповісти на питання, відбивши наступні важливі моменти: для чого існує компанія; що становить для неї цінність, якими принципами вона керується в діяльності; яка кінцева мета діяльності; що потрібно компанії, щоб вирішити поставлені завдання, які потреби в ресурсах.
6
Узагальніть результати опитування і сформулюйте стратегію компанії у вигляді тез, гранично чітко і конкретно відображають найбільш важливі моменти майбутнього розвитку . Підготовлений документ неодмінно доведіть до всіх членів колективу. Стратегія повинна стати основоположним документом, своєрідним орієнтиром для кожного співробітника компанії.
Створення стратегії - дуже довгий і копітка заняття. Стратегія ставитися до того жанру ігор, де відбувається велика кількість подій і бере участь безліч персонажів. Стратегії дуже складні з балансування і вимагають величезного внеску сил, часу і грошей. Створення ігор - це важка робота, причому найчастіше не оплачувана і демотивує.
Інструкція
1
План. Дуже важливо мати продуманий план, перш ніж починати роботу. Що за проект ви хочете робити, яким чином, за допомогою яких «інструментів», хто буде потрібно, що необхідно? Тільки склавши докладний кошторис, ви зможете рухатися далі.
2
Продумайте «список Майлстоун» - пунктів, з яких складається ваша гра (на кшталт: а - вибрати движок, б - створити необхідні моделі і т.д.). Список повинен бути детальним, з перерахуванням кожної необхідної моделі або мелодії. Тепер ви зможете наочно оцінити, скільки роботи ще залишилося.
3
Основа. Ви повинні придумати основу, щоб у кожної людини, що вступає в команду, було чітке розуміння, що саме ви збираєтеся робити. Як показує практика, кожна людина розуміє ідеї по-своєму. Для цього напишіть концепт і дизайн-документ.
4
Виберіть мову програмування або конструктор, але вибирайте не той, що вам рекомендують знайомі, а той, з яким ви вмієте поводитися. Краще писати гру на движку, який ви знаєте, чим на більш потужному движку, який вам доведеться вивчати з нуля. Конструктори - не панацея. Їх теж потрібно вивчати, розбиратися в документації, відвідувати форуми і читати керівництва.
5
Команда. Якщо самі не справляєтеся і хочете зробити проект трохи швидше, вам потрібна команда. Ви зможете зацікавити людей або результатами своєї роботи, або грошима. Якщо до моменту збору команди ви не зробили нічого, то й не знайдете нікого. Якщо у вас є гроші, то звертайтеся до фрілансерів.
6
Демо-версія. Зробивши демо-версію, зупиніть роботу на пару тижнів/місяців. Відловити баги, подумайте, що поліпшити і переробити, що змінити. Внесіть зміни.
7
Отже, підіб'ємо підсумок. Щоб створити стратегію , потрібно рівно три речі: лідер, який приймає рішення, керує командою і робить левову частку роботи; команда - що складається з людей, які або виконують свою частину роботи краще всіх, або яких не можна замінити; ресурси - час та гроші.