Як відкрити своє виробництво. Яке виробництво відкрити.

Сучасний ритм життя і стабілізація в цілому економічної ситуації в країні сприяють виникненню нових бізнес одиниць і підприємств. Напевно, кожен другий замислювався хоча б один раз, про відкриття власного виробництва.
Вам знадобиться
  • - скласти бізнес-план
  • - фінансові вкладення
  • - приміщення
  • - обладнання
  • - персонал
Інструкція
1
Починати відкриття власного бізнесу слід з визначення тієї ніші, в яку необхідно вписатися. Потрібно чітко визначити сферу виробництва, провести аналіз існуючих аналогічних підприємств і затребуваності виробленої продукції чи послуг.
2
Відмінним інструментом оцінки ризиків та окупності є бізнес-план. При його складанні необхідно врахувати всі витрати, можливі ризики і втрати, передбачуваний оборот продукції та ринки збуту. Вірно розроблений бізнес-план містить в собі фінансову політику, виробничий і маркетинговий плани.
3
Щоб відкрити своє виробництво необхідні фінансові вкладення. При відсутності власного початкового капіталу виникає необхідність кредитування. Зараз багато банків надають пільгові кредити для початку і розвитку власного бізнесу. Так само діють федеральні програми з підтримки малого і середнього бізнесу.
4
Своєчасно розроблена та грамотно впроваджена маркетингова стратегія допоможуть розвивати бізнес, прискорити окупність і збільшити продуктивність.
5
Здійснення підприємницької діяльності на законних підставах передбачає реєстрацію в податковому органі як індивідуального підприємця або товариств усіх форм власності.
6
Після реєстрації підприємства необхідно визначитися з приміщенням, обладнанням та персоналом.
7
Проведення маркетингових операцій дозволить придбати ринок збуту і в подальшому ухилятися свою частку присутності на ньому.
8
Автоматизоване управління виробництвом дозволяє знизити втрати і мінімізувати людський фактор при випуску продукції, розрахунку його вартості та подальшої реалізації.
9
При грамотному підході до реалізації задуманого, відкрити своє виробництво під силу не тільки досвідченому бізнесмену, але і починаючому комерсанту.