Як обв'язати носовичок гачком. в'язання гачком носові хусточки.

Носовички використовувалися ще в другому столітті нашої ери. Ця деталь гардеробу була розкішшю і використовувалася тільки знатними і багатими людьми. Клаптики найтоншого шовку, батисту прикрашали вишивкою, мереживом, просочували духами і ароматними композиціями. Сучасний носовичок - це шматочок тканини або паперу, призначений для гігієни носа або рук. Щоб перетворити носовичок в романтичний аксесуар справжньої пані, обв'яжіть його мереживом за допомогою гачка.
Вам знадобиться
  • Нитки, гачок.
Інструкція
1
Приготуйте бавовняні нитки, тонкий гачок, виберіть ажурну схему для в'язання. Зверніть увагу на відповідність товщини ниток розміру гачка. Для батистових хусток купите прості нитки номером шістдесят, полотняні вироби прикрашайте за допомогою клубочків «краше», «ірису». Візьміть в роботу сталевий рівний гачок першого розміру.
2
Хустка виперіть, ретельно пропрасуйте. Виберіть спосіб - робота без попереднього обверложіванія. При обв'язування в першому ряду акуратно проколюйте гачком тканину, в один отвір пров'язуйте три стовпчики. Виконайте один ряд за такою схемою, додаючи в кожному кутку хустки по три петлі.
3
Потім в'яжіть по наступного малюнку: п'ять повітряних петель, один щільний стовпчик проколом в четверту петлю початкового ряду ( гачком зачепите нитку клубка, Протягніть її через дві петлі). Повторіть схему до кінця ряду, а в куточках додавайте вже по п'ять петельок.
4
Третій ряд в'яжіть аналогічно попередньому, але щільний стовпчик вводите в середину клітини, яка утворилася з п'яти повітряних петель. Кожен раз розширюйте кути облямівки, щоб виріб виходило рівним. У четвертому, п'ятому ряду повторіть техніку, закріплюючи повітряні піку в шаховому порядку.
5
Оригінальний спосіб обробки гачком готової тасьми. Заміряйте по периметру носової хустку, купіть потрібний метраж тасьми з рідкісним краєм. Обв'яжіть її за обраною схемою, пришийте до хустинки, не забуваючи акуратно загинати по кутах.
6
Можете комбінувати в ажурі щільні і повітряні петлі, стовпчики без накиду. Оригінально і незвично виглядає носової хустку, обв'язаний кольоровими нитками. Звичайний клаптик тканини може перетворитися в ваших руках на справжній шедевр, яким не тільки користуються за призначенням, але і з гордістю демонструють своїм подругам.