Як вибрати деко.

Більшість сучасних господинь просто не уявляють собі життя без дека. За допомогою цього незамінного предмету кухонного начиння, що представляє собою металеву поверхню з загнутими вгору краями, можна приготувати найрізноманітніші страви. Щоб деко був зручний у використанні і прослужив довгий час, його важливо правильно вибрати.
Інструкція
1
Раніше дека для духовки були дуже важкими і незручними у використанні. Виготовлялися вони, як правило, із заліза і чавуну. Їжа на них постійно пригорала, а через відсутність кришки пропеклася нерівномірно.
2
Для виготовлення сучасних листів для приготування їжі в духових шафах використовуються такі матеріали як високоякісний алюміній і нержавіюча сталь. Сучасні дека доповнені кришками з жаростійкого скла, яке здатне витримувати навіть самі високі температури.
3
Вибирайте дека, що мають антипригарне покриття, здатне захистити їх від самих різних ушкоджень, у тому числі і подряпин. Такі листи мають відмінну зносостійкість і довговічність. Величезною популярністю у сучасних господинь користуються дека, що мають шорсткий шар грунтовки, також подовжує життя цим корисним виробам.
4
Не обійтися без дека і при виготовленні кондитерських виробів. Якщо ви великий любитель тістечок, сухого печива і булочок, віддайте перевагу плоскому листу. А ось дека з бортиками висотою 2,5 см призначені спеціально для випікання бісквітних і пластових пирогів, які є основою багатошарових тортів і рулетів.
5
Деякі сучасні дека володіють можливістю приготування гриля. Внутрішня поверхня таких моделей має рифлену вафельну поверхню.
6
При виборі дека обов'язково враховуйте розміри вашого духової шафи. Пам'ятайте, що між стінками духовки і краями дека повинно залишатися не менше 5 см вільного простору.
7
Відмовтеся від покупки дешевого дека з низькоякісних матеріалів. У кращому випадку він зможе прослужити вам рік або два. Віддайте перевагу дорогому листу, який стане для вас незамінним помічником на довгі роки.