Як долетіти до Бразилії.

З червня 2010 року між Бразилією та Росією діє угода про скасування візового режиму для короткострокових туристичних поїздок. Це означає, що якщо ви хочете відвідати Бразилію, залишається тільки визначитися з програмою поїздки, місцем проживання, придбати авіаквиток. І тоді залишиться тільки - долетіти.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - авіаквиток.
Інструкція
1
Перевірте термін дії свого закордонного паспорта - він повинен бути дійсним протягом шести місяців після дати закінчення планованої поїздки. Тривалість перебування в Бразилії без візи становить дев'яносто днів протягом півроку (не забувайте, що безвізові умови діють тільки в тому випадку, якщо ви відвідуєте країну з метою туризму і не збираєтеся займатися там оплачуваною діяльністю, вчитися, стажуватися і т.п.).
2
Врахуйте, що в Бразилію немає прямих регулярних авіарейсів, і час вашого польоту складе від 17 до 27 годин і більше, залежно від кількості пересадок та їх тривалості.
3
Виберіть один з аеропортів в Бразилії: з Москви ви можете долетіти до Ріо-де-Жанейро, Ріо-Гранде, Сан-Пауло, Бразиліа, Сао Джоз Ду Ріо Прето, Барреіроса. Скористайтеся електронними системами пошуку та бронювання авіаквитків в інтернеті (найбільший на сьогодні - пошук готелів за обраним напрямом, а також оренда автомобіля в аеропорту.
4
Оберіть авіакомпанію: в аеропорти Бразилії виконують рейси Аерофлот, Air France, Alitalia, bmi, British Airways, Delta, Iberia, KLM, Lufthansa, Swiss, TAP, часто в комбінації з бразильським авіаперевізником TAM Linhas A? Reas на внутрішніх рейсах або рейсах із США. Зарубіжні авіаперевізники виконують рейси в Бразилію через аеропорти своїх країн: Air France - через Париж, Iberia - через Мадрид, Lufthansa - через Франкфурт. Аерофлот робить пересадку в Парижі.
5
Виберіть кращий рейс за ціною і оптимальний за часом перельоту. Один з найкоротших маршрутів пропонує Iberia - подорож до Ріо-де-Жанейро триватиме сімнадцятої години, включаючи пересадку в Мадриді, причому всі рейси виконуються однією авіакомпанією, а це спрощує процедуру пересадки і перевантаження багажу, і отже, зменшує можливості втрати багажу, запізнення на рейс. Оптимальні ціни до Ріо-де-Жанейро пропонує Delta, але час подорожі значно збільшується за рахунок двох довгих пересадок в аеропортах Нью-Йорка і Атланти.
Для того щоб полетіти в Індію, необхідно придбати авіаквиток і оформити візу в цю країну. Замовити квитки можна в режимі онлайн на сайті однієї з авіакомпаній, що здійснюють рейси в аеропорти цієї країни.
Інструкція
1
Купуйте квиток на літак з Москви в Делі, столиці Індії. Ви можете вибрати безпосадочний рейс літаком «Аерофлоту», переліт складе трохи більше 6 годин. Інші авіакомпанії здійснюють перельоти в Делі з однією пересадкою, серед них Aerosvit Airlines, Emirates, Turkish Airlines, Qatar Airways, China Eastern Airlines, Swiss Airlines, LuftHansa, Air Astana CJSC, Air France, Austrian Airlines, Royal Jordanian, KLM, FinnAir, Etihad Airways, Brussels Airways. Тривалість подорожі в чому залежить від умов стикування рейсу. Зверніть увагу, що «Аерофлот» пропонує досить привабливу вартість квитка в порівнянні з цінами європейських авіакомпаній.
2
Відправляйтеся в найбільше місто Індії Мумбаї, раніше він носив назву Бомбей. Безпосадкових рейсів туди з території Росії не проводиться. Перельоти з однією пересадкою пропонують компанії Turkish Airlines, Swiss Airlines, Qatar Airways, Etihad Airways, Korean Air, LuftHansa, Emirates, KLM, Air France, Royal Jordanian, Austrian Airlines, Thai Airways International, Egiptair, El Al. При вдалій стикуванні рейсу весь час подорожі займе від 9:00. Зверніть увагу, що авіакомпанії надають суттєві знижки при купівлі квитків в обидва кінці.
3
Придбайте квиток до Калькутти. Безпосадочні рейси з Москви в аеропорт цього міста не здійснюються. З одного проміжною посадкою можна полетіти рейсами авіакомпаній Emirates, Qatar Airways, Thai Airways International, LuftHansa, Singapore Airlines. Час перельоту становить від 13 годин в залежності від часу очікування стикувального рейсу в аеропорту проміжної посадки. Для зменшення часу очікування та витрат на квитки сплануйте переліт самостійно з використанням двох авіаперевізників.