Як фарбувати очі азіаткам. Як фарбувати великі очі.

У жінок, що мають азіатський тип зовнішності, розріз очей сильно відрізняється від європейського типу, саме тому потрібен особливий підхід в нанесенні макіяжу. За допомогою декоративної косметики можна візуально розкрити і розширити очі. При цьому вії необхідно подовжити, використовуючи туш, або ж наростити штучні.
Інструкція
1
Чарівні очі азіаток завжди можна прикрасити оригінальним яскравим макіяжем. Але найголовніше завдання при нанесенні декоративної косметики - це візуальне збільшення очей.
2
Азіатські жінки найчастіше страждають через те, що природа дала їм рідкісні вії, зростаючі вниз. Тому обійтися без щипчиків для вій практично неможливо. Придбати їх можна практично в будь-якому косметичному магазині. Вибираючи щипчики, зверніть увагу на гумову прокладку, яка не дозволяє переламувати війки при підкручування. Прокладка повинна бути досить м'якою.
3
Перед тим як фарбувати очі , шкіру ретельно очистіть від пилу і залишків косметики. Тональний крем нанесіть на всю поверхню обличчя, включаючи повіки, потім верхню повіку покрийте світлими тінями і добре розтушуйте. Після чого щипчиками подверніте вії вгору, нанесіть декілька шарів туші і повторно подверніте вії. Різниця буде колосальною! Очі одразу «відкриються» і стануть більше. Якщо вії накладні, то підвертати потрібно до їх приклеювання.
4
Після цього нанесіть довгу лінію чорною підводкою на верхню повіку, прикрийте очі на пару хвилин, щоб підводка встигла висохнути. При відкритті очі лінія верхньої повіки може змазатися, тому підводка повинна бути водостійкою. Нижню повіку підведіть чорним або сірим олівцем або тінями темних тонів, але при цьому лінію ретельно розтушуйте.
5
Приділіть особливу увагу бровам, вони повинні мати чітке обрис, щоб пом'якшити образ. Надайте бровам форму за допомогою пінцета. У тому випадку, якщо вони занадто темні, скористайтеся коричневою фарбою для брів або ж просто освітлити їх на пару тонів. Якщо на це зовсім немає часу, то просто подкрасьте їх коричневим олівцем, попередньо розчесавши.
6
Азіатський тип зовнішності дозволяє використовувати при нанесенні макіяжу найрізноманітніші відтінки. Зовсім не обов'язково щодня використовувати білі або світлі перламутрові тіні, чергуйте рожеві, коралові та персикові кольору. Проявіть більше фантазії, не соромтеся експериментувати
Зверніть увагу
Якщо вії досить довгі і густі, і ви не потребуєте нарощуванні, то замість щоденного використання щипчиків для підкручування вій підійде перманентна завивка. З її допомогою надовго можна забути про підкручування вій.
Корисна порада
Не варто зловживати використанням щипчиків для подворачіванія вій, так як вії травмуються, а з часом ламаються і обсипаються.