Як долетіти до Ямайки.

Для того щоб полетіти на Ямайку необхідно впевнитися, що термін дії закордонного паспорта закінчується принаймні не раніше закінчення поїздки, придбати авіаквитки і запастися терпінням, оскільки переліт в країну вічного літа стомлюючий.
Інструкція
1
Розробіть маршрут, щоб полетіти з Москви в аеропорт міста Кінгстон з однією проміжною посадкою. Найбільш розумним буде вибрати Лондон в якості пункту стикування рейсу, оскільки дістатися туди з Москви не складно і звідти здійснюються прямі рейси до Кінгстона. Наприклад, ви можете долетіти до Лондона літаком авіакомпанії British Airways, а там пересісти на борт Virgin Atlantic Airways. Загальний час у дорозі, включаючи очікування наступного рейсу, складе 28 годин 10 хвилин. До Лондона можна добратися літаком компаній BMI або «Аерофлот», але вартість квитків цих компаній дещо вищий. Зверніть увагу, що літак Москва-Лондон прибуває в аеропорт Heathrow, а виліт до Кінгстон виробляється з аеропорту Gatwick, тому вам необхідно буде отримати транзитну британську візу.
2
Сплануйте поїздку в Кінгстон з двома проміжними посадками через США. Найбільш зручним пунктом пересадки є Майамі, туди можна потрапити, скориставшись послугами компанії Iberia (стикування рейсу в Мадриді), AllItalia (пересадка в Римі), KLM (Амстердам), TAP Portugal (Лісабон), United Airlines (Вашингтон). Компанії перераховані в порядку зростання вартості квитка за маршрутом Москва - Майамі. Пам'ятайте, що залежно від того, де відбувається проміжна посадка, вам необхідно отримати транзитну візу відповідної держави. У Майамі вам необхідно пересісти на літак American Airlines до Кінгстона, ця компанія здійснює щодня 3 рейси за цим напрямком.
3
Придбайте квитки з Москви до аеропорту міста Монтего Бей, безпосадкових рейсів туди теж немає, рейси з однією проміжною посадкою пропонує British Airways. З двома пересадками можна долетіти літаками Delta Air Lines. Також можна розробити індивідуальний маршрут із залученням двох і більше авіаперевізників.
Якщо ви зібралися в гості, на шопінг або на відпочинок до Італії, будьте готові до того, що ціни в італійських магазинах не такі низькі, як у цьому намагаються запевнити численні гіди. Але для того щоб насолодитися повною мірою всіма незабутніми принадами цієї країни, потрібно туди добратися. Швидше за все, звичайно ж, літаком.
Інструкція
1
Якщо у вас немає довгострокової шенгенської візи, ви можете оформити для короткої гостьовій або туристичної поїздки короткострокову візу до Італії в Італійському візовому центрі в Москві. Крім цього, отримати візу замість вас зможуть турфірми або приватні особи, які мають офіційну акредитацію в Італійському візовому центрі.
2
Дізнайтеся розклад вильотів найбільш підходящих вам за часом, ціною та напрямку рейсів. Дізнатися ціни на квитки ви можете безпосередньо в авіакасах, в аеропорту, на сайтах аеропортів або звернувшись у службу доставки квитків, таку як www.tutu.ru.
3
Якщо ціни на квитки на прямі рейси вам здаються занадто високими, дізнайтеся, які бюджетні або транзитні рейси відправляються до Італії найближчим часом. Найвигідніші тарифи у австрійських авіаліній. Зайдіть на сайт http://www.austrian.com (російськомовний), клікніть на вкладку «Пропозиції» (там розміщені пропозиції за діючими акціями), вивчіть інформацію по спецтарифами «Редтікет». У ці спецтарифи вже включені всі податки і збори. На цьому сайті ви зможете дізнатися і вартість перельоту «туди і назад».
4
Отримайте візу. Для цього вам будуть потрібні документи: - оригінал і завірена копія квитків в Італію (або лист бронювання з друком кас, або електронні квитки); - підтвердження бронювання готелю (з підписами всіх посадових осіб і з зазначенням терміну вашого перебування в готелі); - заяву та гарантійний лист від запросила вас сторони (у випадку, якщо ви їдете на запрошення) із зазначенням термінів вашого перебування та ступеня споріднення; - медична страховка.
5
Купуйте тур в Італію, уявіть для отримання візи всі необхідні документи, а саме: - завірену копію закордонного паспорта; - завірену копію паспорта громадянина РФ; - фото 3? 4 см (якщо ви збираєтеся в поїздку з дітьми, необхідно буде представити і їх фото); - заповнену анкету (на італійському або англійською мовою); - довідку з місця роботи і довідку про зарплату, пенсії, стипендії та інших доходів; - оригінали виписок з валютних рахунків, тревел-чеків, завірену копію ощадкнижки (якщо є).
6
Приїжджайте в аеропорт завчасно. Ознайомтеся зі списком речей, заборонених до провезення на територію ЄС. Заповніть митну декларацію, пройдіть митний огляд і отримаєте посадковий талон.