Як робити цукерки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

При всій різноманітності цукерок на магазинних полицях, так приємно побалувати себе солодким ласощами, приготованим в домашніх умовах, за улюбленим рецептом. При досягненні певних навичок цукерки ручної роботи можна подарувати друзям і близьким на свята.
Вам знадобиться
  • Чорнослив і курага
  • чорний шоколад
  • вершки 33%
  • вершкове масло
  • какао
  • кокосова стружка
  • фундук
  • сухе молоко
  • жовтки.
Інструкція
1
Чорнослив і курага в шоколаде.Тщательно промийте 200 г сухофруктів під струменем води і просушіть їх паперовим рушником. Сухофрукти повинні бути без кісточок. Налийте в каструльку 100 мл вершків 33%, доведіть до кипіння. Розплавте в вершках 1 чайну ложку вершкового масла і 100 г чорного шоколаду, поламаного на кусочкі.Накаливайте на вилку курагу і чорнослив, опускайте в розплавлену шоколадно-вершкову масу і викладайте на блюдо. Коли всі сухофрукти будуть в шоколадній оболонці, поставте блюдо в холодильник на 2 години. Готові цукерки зніміть з блюда, підрізавши знизу ножем. Складіть в красиву коробку або плетену вазочку.
2
Трюфеля.Разломайте 300 г гіркого шоколаду на шматочки. Відокремте білки від жовтків у двох яєць. ? склянки вершків 33% перелийте в каструльку і поставте на вогонь. Коли сливку почнуть закипати, додайте шматочки шоколаду і 100 г вершкового масла. Масу постійно заважайте ложкою, щоб вона стала однорідною і не пригоріла, до повного розчинення шоколаду і масла. Вимкніть вогонь, додайте два жовтки і знову перемешайте.Когда маса трохи охолоне, беріть її чайною ложкою і мокрими руками сформуйте цукерки. Обваляйте їх в какао, укладіть на блюдо і поставте в холодильник.
3
Домашні «Рафаелло» Поставте на вогонь каструльку, в яку налийте півсклянки води і 150 г цукрового піску. Доведіть до повного розчинення цукру. Додайте 125 г вершкового масла, розмішуйте, поки масло не розтопиться. Зніміть каструльку з вогню і залиште остигати, до стану температури тіла. Додайте в каструльку 250 г сухого молока і 100 г кокосової стружки, ретельно розмішайте масу і поставте на холод на 4 часа.Очіщенний фундук обліпили отриманою масою з холодильника, скачайте кульки і обваляйте цукерку в кокосовій або шоколадної стружці.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете надати вашим шоколадним цукеркам красиву форму, то можна використовувати формочки з коробки, в якій був покупної набір шоколадних цукерок.
Корисна порада
Великі любителі шоколаду можуть не тільки обвалювати в какао шоколадні трюфелі, а й занурювати їх в розплавлений шоколад, а потім поміщати в холодильник для застигання.