Як кип'ятити соски.

Соски й дитячі пляшечки, з яких мами годують новонароджених дітей, потребують стерилізації. Кишкова мікрофлора у новонароджених знаходиться ще тільки в процесі формування, тому такий спосіб обробки сосок і пляшечок захищає дітей від хвороботворних мікробів, які активно розмножуються в молочних середовищах.
Вам знадобиться
  • - соски;
  • - вода;
  • - каструлька або ківш (емальований/алюмінієвий).
Інструкція
1
Придбайте в магазині спеціальний посуд (емальовану або алюмінієву каструльку або ковшик). Вона вам знадобиться для кип'ятіння води при стерилізації сосок.
2
Після того як закінчите годування дитини з дитячої пляшечки, помийте соску і пляшечку спеціальним миючим засобом, призначеним для миття дитячого посуду (в крайньому випадку, просто промийте водою). Ретельно сполосніть під струменем чистої води.
3
Налийте стільки води в каструльку, щоб при розміщенні в ній пляшечки вода повністю потрапила б всередину неї. Поставте каструльку з водою на газову плиту до закипання.
4
Опустіть пляшечку і соску в киплячу воду приблизно на 10 - 15 хвилин. Точний час стерилізації дитячого посуду залежатиме від виду соски та пляшечки, а також від матеріалу, з якого вони виготовлені, та ступеня забруднення. Тому час стерилізації для кожної посуду індивідуально, і дізнатися його можна лише з практікой.Еслі є побоювання, що ви можете відволіктися від процедури, вода википить і пляшечка розплавиться в каструльці, то покладіть в пляшечку згорнутий в кілька шарів шматок марлі. В цьому випадку розплавлену суміш пляшечки і соски марля зможе увібрати в себе, і подальшої роботи з очищення каструльки буде менше.
5
Використовуючи щипці, витягніть пляшечку і соску з каструльки і поставте їх догори дном на стерильну серветку.
6
Чисті і сухі пустушки можна зберігати в спеціальному прозорому контейнері.
Зверніть увагу
Для миття дитячого посуду не можна використовувати мило, чистячі порошки та інші речовини з токсичною (хімічної) основой.Резіновие соски можуть зіпсуватися всього через кілька кипяченій. Силіконові служать довше, однак при дії високих температур вони швидко приходять в непридатний стан.
Корисна порада
Для стерилізації сосок і пляшечок краще використовувати фільтровану воду.После того як дитині виповниться 5 - 6 місяців, процедура стерилізації дитячого посуду не є обов'язковою, тепер достатньо буде обшпарити пляшечку і пустушку крутим окропом.