Як розмістити зовнішню рекламу.

Зовнішня реклама є одним із способів просування вашого товару серед потенційних споживачів. На відміну від друкованої та телевізійної, її ефективність досить складно виміряти. Тому універсального способу розміщення рекламних щитів не існує.
Інструкція
1
Створіть зовнішню рекламу , яка б гранично просто сприймалася вашої цільової аудиторією. Справа в тому, що білбордам набагато важче утримати на собі увагу, ніж телевізійним і радійних роликам, а також рекламі в ЗМІ. Згідно зі статистичними даними, увагу пішохода може затримуватися на щиті до 35 секунд, у той час як автомобіліст дивиться на білборд не більше 12 секунд.
2
Враховуйте той факт, що на щиті повинна бути зображена лише одна картинка, а напис не повинна містити в собі більше семи слів. Такі рекомендації пояснюються тим, що більша кількість інформації просто не буде сприйнято вашою цільовою аудиторією. До того ж при розміщенні зовнішньої реклами слід враховувати специфіку її розташування. Наприклад, різні головоломки безглуздо розміщувати на щитах, що знаходяться на жвавих трасах. У автомобілістів просто не буде часу, щоб зрозуміти, що ви мали на увазі. А ось автобусна зупинка якнайкраще підійде для таких цілей: людина в очікуванні відповідного транспорту з задоволенням витратить час на розгадування вашого послання.
3
Додайте зовнішню рекламу в спальних районах, якщо рекламований вами товар носить характер масового споживання. Ви часто бачили в центрі міста рекламу дешевого порошку? Відсутність подібної реклами пояснюється тим, що центральні райони більше підходять для розміщення інформації про продукти преміум-класу.
4
Якщо ви хочете просунути новий товар, то кількість білбордів не повинно бути нижче 150 (для мегаполісів). Причому розміщувати їх слід рівномірно по всьому місту. Краще всього вибрати сіті-формат - тристоронній щит. По-перше, реклама на них міняється досить швидко, а по-друге, виростає ймовірність того, що більша кількість народу зверне увагу на ваше послання.
5
Коли перед вами стоїть мета нагадати вже про існуючий продукті, то цілком достатньо буде і п'ятдесяти щитів, розміщених в найбільш прохідних частинах міста.
Корисна порада
Велику роль у плануванні розміщення зовнішньої реклами грає наявний досвід, статистичні дані та інтуїція.