Як полоскати зуб содою. очищення зубів содою.

Зубна біль - явище вкрай неприємне, особливо коли застає людину зненацька. Причиною гострого зубного болю може бути пульпіт, запалення. Залишкова біль може виникати після лікування зуба, видалення нерва або видалення зуба. При гострого болю потрібно якнайшвидше звернутися до лікаря.
Вам знадобиться
  • - коньяк;
  • - віскі;
  • - горілка;
  • - сода;
  • - ромашка;
  • - знеболююче медикаментозний засіб.
Інструкція
1
Щоб зменшити зубний біль, можна прополоскати рот міцним алкогольним напоєм. Підійде горілка, віскі, коньяк. Таке полоскання притупляє біль і допоможе вам дотерпіти до прийому стоматолога.
2
Відмінно знімають запалення і біль полоскання зуба содою. Наберіть чайну ложку соди, засипте в склянку, налийте теплої води, розмішайте. Проводите полоскання розчином соди кожні 40 хвилин. Вони дезінфікують місце запалення і вимиють залишки їжі з зуба.
3
Якщо біль нестерпний, можна прийняти знеболювальну таблетку. Перед застосуванням препарату уважно ознайомтеся з інструкцією. Пам'ятайте, що у всіх знеболюючих засобів є протипоказання і побічні дії, які необхідно враховувати.
4
Массирование на долоні області сходження великого і вказівного пальця великим пальцем іншої руки допомагає при сильному болі. До речі, метод хороший і при інших видах болю: головний, кишкової і т.д.
5
Мягким протизапальною дією володіє відвар з ромашки. Залийте окропом одну столову ложку сухого листя ромашки (або два пакетика, якщо ромашка в пакетиках), дайте настоятися 15 хвилин. Полощіть хворий зуб відваром ромашки щопівгодини. Він заспокоїть ясна, зменшить біль. Приготований ромашковий відвар зберігайте в холодильнику не довше двох днів. Перед застосуванням підігрівайте.
Зверніть увагу
Температура рідини для полоскання не повинна бути надмірно гарячої або холодної, так як це може посилити подразнення запальної ділянки і біль.
Корисна порада
Врахуйте, що кошти, що знімають гострий біль, дають лише тимчасове полегшення, але не усувають саму причину болю. З іншого боку, застосування перерахованих засобів народної медицини дасть вам можливість перечекати той час, поки ви не потрапили на прийом до стоматолога.