Як відкрити банк в РФ.

Для відкриття нового комерційного банку потрібно дуже багато зусиль і коштів. Адже це постійні фінансові потоки. При цьому банків створено вже досить багато і конкуренція велика. Однак незважаючи на всі ці обставини, створення і реєстрація банку можливі при дотриманні певних правил.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - бізнес-план;
  • - приміщення;
  • - статут;
  • - установчий договір.
Інструкція
1
Розробіть попередній бізнес-проект майбутньої комерційної кредитної організації. У ньому оціните власні можливості розвитку банку . Визначте тих осіб, які будуть вашими партнерами і засновниками банку . Передбачте фінансові можливості для нормальної діяльності майбутнього підприємства.
2
Зверніть увагу на умови, зазначені в законі. Особливо на те, що статутний капітал будь-якого комерційного банку повинен бути не менше 180 млн рублів. При цьому будуть потрібні документи, які зможуть підтвердити законність походження даних коштів.
3
Перевірте засновників комерційного банку . Вони повинні мати хорошу репутацію, що передбачає під собою: відсутність судимості за будь-які економічні злочини, виконання всіх наявних фінансових зобов'язань перед Російською державою та її громадянами. Вся ця інформація повинна бути підтверджена документально.
4
Оберіть найбільш підходящу організаційну форму для банку . Можете створити його у вигляді ТОВ або у формі акціонерного товариства. Найкраще з цього приводу проконсультуйтеся з кваліфікованим юристом.
5
Підберіть назву для вашого банку . Потім за допомогою юриста оформите установчий договір, складання якого попередньо ви повинні були обговорити зі своїми партнерами (засновниками).
6
Створіть спільно з партнерами статут кредитної установи, а також докладний і остаточний варіант бізнес-стратегії.
7
Підберіть робочий персонал. Насамперед необхідно визначити структуру управління банком. Дана система повинна включати в себе різні функціональні служби та підрозділи. Оптимально розподіліть функції роботи банку . Від цього залежатиме ефективність діяльності банку в цілому.
8
Пройдіть процедуру реєстрації банку . Для цих цілей подайте до регіонального відділення Центрального Банку необхідний пакет документів, який визначається законом про ведення банківської діяльності. Як правило, він включає в себе статут, заява, установчий договір, дані про засновників, квитанцію про оплату мита, документ про право використання приміщення.