Як привітати з роком весілля. Як провести річницю весілля.

Перша річниця весілля молодої пари - завжди радісна подія, причому не тільки для самих молодят, але і для рідних і друзів. Привітання з цим щасливим святом теж повинно бути веселим, цікавим і незабутнім, як і ту мить, коли два закоханих серця стали одним цілим.
Інструкція
1
Так як першої річниці весілля відповідає назва ситцевої, можна звернутися в спеціальні установи, які можуть надрукувати на постільній білизні фотографії молодят: наприклад, на подушках окремі зображення чоловіка і дружини, а на підодіяльнику - спільне весільне фото. Це відмінний подарунок, який напевно стане в молодій сім'ї найулюбленішим. Крім того, непоганим подарунком можу стати просто красиві шийні хустки або шарфики, красива святкова скатертина, штори або покривало для спальні, подарунковий сертифікат в салон нижньої білизни.
2
Якщо весілля було влітку, влаштуйте для молодої сім'ї свято в традиційному російською стилі: дівчата в ситцевих сарафанах, юнаки - у сорочках. Водите хороводи, плетіть вінки, а ввечері співайте пісні біля багаття. Зараз модно повернення до коріння, і таке свято ще довго будуть обговорювати всі запрошені. Та й фотографії залишаться не гірше весільних.
3
Замовте у професійного астролога астропрогноз їхнього сімейного життя. Вашим друзям буде цікаво дізнатися, коли їх чекає процвітання і благополуччя, коли за зірками буде сприятливо поява дітей, а які роки можуть бути кризовими і як цього уникнути.
4
Також приємним подарунком може стати сертифікат на відвідування тренінгів сімейного життя: на довіру, на розподіл ролей у сім'ї, на поліпшення мікроклімату, особливо, якщо молода сім'я живе з батьками. Головне - правильно подати ваш подарунок, щоб у молодих не виникло відчуття, що ви вважаєте їх дурними і хочете чомусь навчити, а з точки зору зміцнення любові та взаєморозуміння в сім'ї. А може бути, ви разом сходіть на ці тренінги, потім можна буде поділитися один з одним висновками і міркуваннями.
5
Якщо ж молода сім'я не планує запрошувати гостей і влаштовувати велике свято, просто зателефонуйте їм і привітайте з таким чудовим днем. Щасливим молодятам буде приємно, що ви пам'ятаєте дату їх весілля , що щиро раді за них і бажаєте їм щастя.