Як відремонтувати батареї в квартирі.

Старі батареї в опалювальний сезон можуть дати текти. У цьому випадку вам необхідно негайно зайнятися їх ремонтом. Ви самостійно можете знизити напір води до мінімуму і усунути текти.
Інструкція
1
Протечка може утворитися в трубі або ж у місці її з'єднання з батареєю. У даній ситуації вам необхідно взяти потрібний за розміром шматок пластичної гуми і щільно прикрутити його до місця протікання. Найкраще фіксувати гуму за допомогою дроту або міцної мотузки. Якщо є можливість, то використовуйте для усунення течі спеціальний металевий хомут. За допомогою нього найпростіше вирішити дану проблему. У більшості випадків хомут повністю запобігає текти. Однак не варто ризикувати і найкраще викликати бригаду ремонтників.
2
Якщо ж потекла сама батарея, то в щілину, потрібно вставити болт-саморіз. Він здатний перекрити отвір. Текти буде набагато менше. Даним болтом-саморезом неможливо вирішити проблему повністю. Однак знизити напір води ви все-таки зможете. Ремонтну бригаду ви будете чекати у відносно спокійній обстановці.
3
Течь може утворитися в результаті розгерметизації стиків секцій. Дана проблема вирішується дуже просто. Вам знадобиться шматок тканини і епоксидний клей. Просочіть їм тканину і дуже щільно оберніть їй місце протікання. Батарея буде загерметизована. Вода відразу ж перестане текти. В даному випадку ви навіть можете обійтися без ремонтників.
4
Якщо вам не допомогли вищеперелічені способи або ж їх просто неможливо застосувати, то візьміть шматок тканини, яка добре вбирає воду, і оберніть їм всю батарею. Ви вбережете приміщення від потоку гарячої води. Після цього відразу ж зателефонуйте в аварійну службу. Ремонтна бригада має приїхати найближчим часом. Ремонтники здатні в найкоротший термін усунути текти. У деяких випадках потрібна заміна несправних секцій і труб. Іноді необхідно проводити заміну старих батарей на більш надійні моделі опалювальних радіаторів.