Як наносити мус на волосся. Як наносити мус для об'єму волосся.

Мус для укладки волосся робить їх більш податливими і слухняним при укладанні, надає пасмам здоровий блиск і пружність, а зачісці - об'єм. За допомогою правильно підібраною піни можна сформувати круті завитки або створити «художній безлад» на голові. Все залежить від того, як ви будете наносити це універсальний засіб і який ступінь фіксації виберіть.
Інструкція
1
Вимийте голову і ретельно витріть волосся рушником, видаливши з них надлишок вологи. Виберіть відповідний засіб. Для тонкого волосся потрібна піна слабкої або помірної фіксації, що додає легкий обсяг. Щоб підняти важкі і об'ємні пасма, знадобиться мус сильної фіксації.
2
Струсніть балончик - так потрібно поступати перед кожним використанням. Видавіть мус на долоню. Порція засобу залежить від довжини волосся. Для ультракороткою стрижки досить кульки розміром з перепелине яйце, для довгого волосся знадобиться порція розміром з тенісний м'яч. У разі сумнівів зменшите кількість засобу - при необхідності його завжди можна додати, а надлишок мусу зробить волосся занадто важкими і позбавить їх блиску.
3
Нанесіть піну на корені волосся, ретельно втирайте її і розподіліть по всій довжині. Для більшої зручності скористайтеся гребінцем з рідкими зубами. Висушіть пасма феном або феном-щіткою, піднімаючи їх для створення об'єму. Таке укладання надає зачісці пишність і виглядає дуже природно. Її можна робити перед виходом або напередодні, перед сном.
4
Якщо вам потрібні пружні локони, поступите інакше. Ретельно розчешіть трохи вологі волосся, нанесіть на них мус, розподіляючи його по всій довжині. Розділіть волосся на пасма і накрутіть їх на бігуді. Висушіть локони до повного висихання, зніміть бігуді і розпорошите на зачіску лак слабкої фіксації. Після цього збийте пасма пальцями, не користуючись гребінцем, щоб кучері не розвинулися.
5
Ефект продуманого безладу на голові можна створити при укладанні сухого волосся. Це найшвидший спосіб, що не вимагає подальшої сушки феном. Якщо пасма занадто пушатся, злегка збризніть їх спреєм, що знімають надлишок статичної електрики. Видавіть на долоню кулю з мусу розміром з апельсин і інтенсивно втирайте його в волосся, піднімаючи їх і фіксуючи пальцями. Хвилясті пасма вляжуться в вигляді недбалих завитків. Зафіксуйте зачіску лаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V8_G1zK4FW8