Як повернути гроші, відправлені не на той рахунок. Як повернути гроші, які помилково переведіни.

Банківські установи стрімко розвиваються, а разом з ними збільшується кількість і способи грошових переказів. Подібну операцію можна здійснити з розрахунковою карти на особовий рахунок або навпаки, а також на інші рахунки. Одночасно з цим зростає і кількість вчинення помилкових платежів.
Інструкція
1
Зателефонуйте у відділ підтримки клієнтів банку. Зробіть це відразу, як виявите помилку. При цьому, якщо помилка була допущена вами (відправником), то при здійсненні перерахування грошових коштів з одного рахунку або платіжної картки на інший розрахунковий рахунок, вам необхідно буде написати заяву про повернення суми, яка була помилково списана з вашого рахунку. Потім почекайте результати перевірки банком.
2
Дійте з максимальною швидкістю, тому як повернення переведених коштів помилково може бути здійснений самим банком тільки до того моменту, поки вони не надійдуть на рахунок одержувача. У свою чергу, потрапивши на рахунок невідомого одержувача, ці кошти автоматично будуть належати йому. Тому, без згоди власника рахунку, гроші не можуть підлягати списанню.
3
Зверніть увагу, якщо кошти вже зараховані на рахунок одержувача і він його не бажає повертати добровільно по дзвінку банку, то в цьому випадку банк вам запропонує самостійно врегулювати питання, яке стосується повернення помилково перерахованих коштів.
4
Зверніться до суду. Це досить тривалий процес, але в цьому випадку ви напевно зможете повернути свої гроші. Іншого способу повернення грошових коштів просто немає, якщо одержувач помилково перерахованих коштів просто відмовляється їх повернути. Адже банк не має права на те, щоб надати вам інформацію про одержувача ваших помилково переведених коштів. Саме тому ви просто не зможете самостійно знайти його.
5
Напишіть заяву про повернення ваших помилково перерахованих коштів. Це необхідно, якщо виникла спірна операція і з цієї причини переказ не був зарахований на вказаний відправником розрахунковий рахунок. Це вважається технічною помилкою банку. Після скоєння перевірки та виявлення помилки банк зробить «виправну проводку» і поверне вам загублені грошові кошти.