Як облагородити двір. вівсянка сиза.

Двір перед своїм будинком - це чистий аркуш, на якому ви можете дати розгулятися своїй фантазії. Велика кількість ідей і необхідних матеріалів допоможе вам облагородити територію. Стануть в нагоді і старі речі, які ви зовсім не даремно багато років звозили на дачу. Почати можна з маленького куточка, щоб відчути всю красу роботи на природі.
Вам знадобиться
  • - старі меблі;
  • - автомобільні покришки;
  • - мангал;
  • - садові рослини;
  • - гамак;
  • - ліхтарики.
Інструкція
1
Уявіть, що ви хотіли б робити у дворі. Може смажити шашлик і є його разом з усією родиною в альтанці? Або лежати в гамаку в тіні яблуні? Або милуватися квітами і маленьким ставком? Якщо площа вашого двору дозволяє, влаштуйте декілька різних зон відпочинку.
2
Почніть з найпростішого - поставте стіл і лавки на вибране місце. Можна використовувати ваші старі меблі з квартири. Для надання йому міцності пофарбуйте стіл фарбою або покрийте лаком. Встановіть меблі на рівному місці, щоб посуд не падала.
3
Щоб не залежати від погоди (від дощу чи сонця), зробіть навіс або альтанку. Поруч посадите виноград - це дуже красиво і практично, допоможе захиститися від сонячних променів, і з часом ви отримаєте урожай.
4
Зробіть зі старої покришки НЕ клумбу, як зазвичай, а водний куточок. Закопайте її в землю, покладіть поліетилен і налийте води. По краю розкладіть красиві камені і посадіть рослини і квіти, які люблять воду. Можна поставити садові скульптури - качечок, жаб або щось інше.
5
У ролі визнав під квіти використовуйте старий посуд - чайники, каструлі. Розпишіть їх акриловими фарбами в примітивному стилі, доручіть цю роботу дітям, їм це сподобається і, можливо, вони захочуть розфарбувати альтанку, собачу будку і щось ще.
6
Купуйте декоративні пластикові огорожі, щоб відокремити зони квітника, доріжки, сад. У тіні дерев повісьте гамак. Розставте сонячні ліхтарики по території двору, щоб увечері вам було затишно і комфортно.
7
Оберіть модель мангала-печі, щоб готувати чудові ароматні страви на вугіллі. Поставте піч у дворі недалеко від альтанки зі столом. Маленький сарай для зберігання вугілля та садових інструментів теж може бути прикрасою двору, якщо тримати його в чистоті.
8
Доріжки викладіть тротуарною плиткою, по краях насипте камінчики. Доглядайте за двором, і він буде як магнітом притягувати вас, усіх ваших близьких і друзів.