Як побудувати будку для собаки. будувати будку для курцхаара.

Купуючи породу собаки, яка буде охороняти ваш будинок у дворі, при будь-яких погодних умовах, потрібно побудувати їй хорошу будку. Будка повинна бути теплою, сухий і підходити за розміром. Враховуйте при будівництві, яких розмірів виростають собаки даних порід.
Інструкція
1
Визначившись з розмірами будки, зробіть каркас з бруса. Для цього виміряйте потрібну довжину, пропиляєте і зберіть каркас. Передня частина каркаса повинна бути вище задньої, щоб вода стікала з даху.
2
Обшийте каркас. Підійдуть товсті, стругані дошки з пазами, щоб не було щілин. Якщо ви хочете зробити будку без пазів, то обшийте її, інакше будку продуватиме вітром, а взимку наметет сніг.
3
На передній стороні будки, залиште вхід для собаки. Пол прибийте вище рівня грунту, а вхід зробіть високий. Перед входом постеліть великий дерев'яний настил.
4
Дах обшийте дошками, а зверху постеліть залізо або шифер. Не можна крити руберойдом, так як собака може його розгризати. Козирок залиште довгим, для захисту від сонця.
5
Від вологи, просочіть дошки оліфою, потім олійною фарбою.
6
Якщо будка буде потрібної за розміром, без протягів і не промокає, то собаці буде комфортно за будь-яких погодних умовах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MuuVdICrDRQ