Як вирізати троянду з буряка. троянда з буряка Як вирізати.

При сервіруванні столу, особливо святкового, важливо не тільки правильно розставити посуд і розкласти прилади, а й оригінальним способом прикрасити страви. Варто нарізати овочі спіраллю або перетворити їх на квіти, як звичайні салати і гарніри придбають неповторний вигляд, а гості запам'ятають частування надовго і відзначать майстерність господині.
Вам знадобиться
  • - буряк;
  • - ніж;
  • - овощечистка;
  • - шпажки або зубочистки.
Інструкція
1
Виріжте троянду з буряків - цей овоч має насичений колір і з нього легко творити. Для початку відваріть буряк в підсоленій воді як мінімум годину. Перевірте готовність овоча за допомогою гострого ножа.
2
Очистіть буряк, обріжте корінь і залишки гички. Візьміть овощечистка, бажано з дрібними зубчиками, і починайте по спіралі зрізати смужку. Ведіть овощечистка так, щоб до кінця смужка стала ширше, ніж була на початку. Довжина смуги залежить від вашого бажання вирізати троянду з буряків пишною або зробити її у вигляді бутона - чим смуга довша, тим готовий квітка багатшими.
3
Посоліть смужку і приберіть надлишки солі і вологи серветкою. Вузький кінець смужки щільно скрутіть. Обертайте центр квітки буряковій смужкою доти, поки заготовка не закінчиться.
4
Акуратно проколіть підставу троянди з буряків гострої тонкої шпажкою або відразу вставте квітка в готовий салат на деяку глибину, так «пелюстки" не розпадуться. Прикрасьте троянду з буряків листям, вирізаними з огіркової шкірки.
5
Виріжте троянду з буряків іншим способом. Для цього гострим ножем наріжте овоч на тонкі кружки. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете акуратно нарізати буряк, скористайтеся теркою для картопляних чіпсів.
6
Розкладіть порізану буряк на тарілці, посипте сіллю. Коли буряк пустить сік, промокніть овоч паперовим рушником.
7
Візьміть один буряковий гурток і поверніть його трубочкою. Оберніть другий заготівлею і знизу закріпіть гострої шпажкою. Накладіть наступний пелюстка трохи вище попередніх так, щоб його центр закривав краю другого гуртка. Оберніть ще однієї заготівлею і скріпіть шпажкою.
8
Продовжуйте обертати овочевий квітка доти, поки не вийде троянда з буряків бажаної величини. Кожен другий гурток скріпляйте шпажкою, кінці паличок після закінчення роботи відріжте кухонними ножицями. Акуратно відігніть назовні краї пелюсток.
9
Очистіть огірок від шкіри. Однією зеленою смужкою оберніть підставу троянди, зафіксуйте «квітколоже». З рештою огіркової шкірки виріжте листя мигдалеподібної форми. При прикрасі страви трояндою з буряків поруч з квіткою розкладіть кілька листя, при бажанні зробіть стебла із зеленої цибулі.