Як зв'язати взуття для собаки. Як зв'язати гачком взуття для собак.

Взуття для собак - це не тільки доповнення до модного комбінезону чи светра. Черевики і чобітки захищають собачі лапи від снігу та бруду, а в холоди дозволяють продовжити прогулянки, не даючи вихованцеві замерзнути. Якщо ви вмієте в'язати, обов'язково порадуйте улюбленця обновкою - в м'яких вовняних чобітках йому буде затишно і комфортно.
Вам знадобиться
  • - в'язальний гачок;
  • - вовняні нитки;
  • - білизняна гумка;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - шкіряний клапоть для підошви.
Інструкція
1
Вирішіть, яка саме взуття необхідна вашій собаці. Ви можете пов'язати тапочки - вони трохи вище зап'ястного суглоба. Така модель підійде довгошерстим породам. Гладкошерсті більше сподобаються високі чобітки, для надійності фіксації забезпечені двома застібками.
2
Зніміть мірки з вихованця. Поставте його лапу на аркуш паперу і обведіть контур - це силует майбутньої підошви. Виміряйте довжину лапи від землі до зап'ястного суглоба, а також її ширину. Запишіть всі дані.
3
Виготовте зразок для розрахунку. Наберіть 10 повітряних петель і зв'яжіть 10 рядів стовпчиками без накиду. Виміряйте вийшла довжину і розрахуйте кількість петель в одному сантиметрі. Помножте отриману цифру на ширину лапи вихованця, додавши півсантиметра на вільне облягання.
4
Зв'яжіть ланцюжок з необхідного числа повітряних петель і замкніть її в кільце. Це заготовка для халяви чобота. В'яжіть стовпчиками без накиду до бажаної довжини. Закінчивши, зафіксуйте останню петлю вузлом.
5
Зв'яжіть ланцюжок з необхідного числа повітряних петель і замкніть її в кільце. Це заготовка для халяви чобота. В'яжіть стовпчиками без накиду до бажаної довжини. Закінчивши, зафіксуйте останню петлю вузлом.
6
Виготовте підошву у вигляді кола. Зв'яжіть три повітряні петлі, замкніть їх у кільце. У наступному ряду розширюйте коло, вив'язуючи з кожної петлі два стовпчики без накиду. Третій ряд збільшуйте по малюнку. Слідкуйте, щоб підошва не йшла хвилями. Постійно вимірюйте її, порівнюючи з малюнком лапи собаки. Дов'язати до потрібного розміру, призначте до підошві заготовку халяви і з'єднайте деталі один до іншому стовпчиками без накиду. Рубець шва повинен виявитися зовні - так він не буде натирати собаці лапи. Тим же способом зв'яжіть ще три чобота.
7
Якщо ви плануєте гуляти в сиру погоду, пришити до в'язаним чобітків підошви зі шкіри. Викроїте заготовку за обрисами собачої лапи і пришити її до нижньої частини черевика товстою голкою. Щоб взуття фіксувалася на нозі, продерніте через верхній край шнурки і зав'яжіть їх. Більш щільно закріпить взуття гумка, продернутого через кулиску. Чим вище черевиків, тим надійніше він кріпиться на лапі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q7ySov5hT9I