Як накрохмалити одяг.

Крохмалити можна будь-який одяг з бавовни, льону і сатину. Накрахмалівают білизна заради отбеливающего ефекту, і все ж головна мета цієї процедури - надати речі жорсткість, зберегти її форму і створити святковий вигляд.
Інструкція
1
Скористайтеся готовим крахмалящім засобом промислового виробництва, дотримуючись запропоновані інструкцією пропорції і рекомендації. Але можна застосувати старий перевірений спосіб догляду за одягом за допомогою рисового, картопляного або кукурудзяного крохмалю.
2
Перед процедурою річ слід випрати і висушити. Огляньте, чи немає на одязі плям - постарайтеся вивести всі забруднення до крахмаленія. Після це зробити набагато проблематичніше. Від жовтих плям на білому одязі допоможе перекис водню: досить змочити нею забруднення і розкласти тканину під прямими сонячними променями - пляма має збліднути. В цілому, крахмаленія дозволяє додати білизни виробу і замаскувати ледь помітні плями.
3
Існує три варіанти крохмалити речі. М'яке і напівжорстке підходить для суконь, блузок, сорочок, постільної білизни. Жорсткий спосіб крохмалити ідеальний для скатертин, серветок, комірці та манжети.
4
Розчин приготуйте так: насипте в посуд крохмаль, залийте теплою водою і ретельно його розмочити, постійно перемішуючи (для м'якого способу - 1/2 ч.л. картопляного крохмалю, для середнього - 1 ч.л., для жорсткого - 2 ст.л. на літр води). У вас повинна вийти маса, схожа на кефір. Можна додати в крохмаль дрібку солі - вона додасть хрусткость білизни, а кілька крапель скипидару спростять процес прасування (запобігши прилипання речі до гарячого праски).
5
Не чекаючи, поки крохмальний розчин охолоне, опустіть в нього одяг . Коли виріб повністю просочиться, м'яко відіжміть його, щоб прибрати зайвий крохмаль. Висушіть білизна при кімнатній температурі, далеко від батареї і не на морозі, інакше процес прасування буде неймовірно важкий. Можна не чекати, поки річ зовсім висохне (і остаточно затвердіє), і випрасувати її у вологому стані. Використовуйте функцію прасування з парою.