Як визначити id пристрої.

Кожен пристрій в комп'ютері має спеціальний код, присвоєний йому виробником. Він називається кодом примірника пристрою або id-пристрої і складається з унікального шифру виробника і моделі пристрою. За допомогою нього можна дізнатися точну назву обладнання, яке не зміг визначити комп'ютер і підібрати для нього драйвера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з операційною системою Windows.
Інструкція
1
Клацніть правою клавішею мишки по значку «Комп'ютер» в операційній системі Windows 7 або «Мій комп'ютер» в Windows XP. У контекстному меню клікніть по пункту «Властивості».
2
На екрані відобразиться вікно «Властивості системи». Відкрийте в ньому вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв». Тут міститься список всього встановленого в комп'ютері устаткування, надається інформація про його стан, властивості, встановлених драйверах і є можливість змінювати налаштування кожного з пристроїв.
3
Обладнання в диспетчері пристроїв розділене на групи. Виберіть групу потрібного пристрої і розкрийте її подвійним кліком лівої клавішею мишки. Клікніть правою кнопкою мишки по потрібного пристрою. Виберіть пункт «Властивості» в контекстному меню.
4
Відкрийте вкладку «Відомості» у вікні властивостей вибраного обладнання. З розташованого на вкладці списку оберіть пункт «Код екземпляра пристрої ». У великому полі під списком, що випадає ви отримаєте потрібний id- пристрої .
5
В інтернеті існують бази даних, в яких зберігаються унікальні коди виробників та їх обладнання. Якщо ви шукали код екземпляра, щоб визначити невідомий пристрій, далі вам потрібно провести пошук назви за допомогою однієї з таких баз.
6
Для цього відкрийте сайт www.pcidatabase.com.
7
Скопіюйте в поле Vendor Search код виробника пристрої , щоб визначити фірму, яка випустила обладнання. Натисніть кнопку Search. Код виробника пристрої міститься в перших 4 цифрах, відділених підстрочним тире від фрагмента id- пристрої VEN.
8
Скопіюйте в поле Device Search код моделі, щоб визначити назву, тип і версію конкретного пристрої . Код моделі пристрої міститься в перших 4 цифрах після підрядкового тире наступного за фрагментом DEV.
9
Натисніть кнопку Search. З результатів пошуку виберіть той, який відповідає певному вами виробникові.