Як відобразити значок в треї. Як витягнути значок мови в панелі швидкого запуску.

Зміна параметрів відображення іконок програм в треї операційної системи Microsoft Windows являє собою одну з найпоширеніших операцій персоналізації, тобто приведення зовнішнього вигляду системи у відповідність зі смаками користувача.
Інструкція
1
Натисніть значок із зображенням стрілки для відображення іконок всіх запущених додатків або викличте контекстне меню елемента робочого столу «Панель завдань» кліком правої кнопки миші для здійснення процедури налаштування параметрів відображення.
2
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Панель завдань» діалогового вікна.
3
Натисніть кнопку «Налаштувати» в розділі «Область повідомлень» і застосуєте прапорець на полі «Завжди відображати всі значки і повідомлення на панелі завдань» нового діалогового вікна.
4
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і перейдіть в пункт «Увімкнути або вимкнути системні значки» для зміни параметрів відображення.
5
Натисніть кнопку «Налаштувати» і вкажіть потрібну дію для кожного системного значка в випадаючому списку рядка програми наступного діалогового вікна.
6
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції додавання трея в автозапуск.
7
Вкажіть пункт «Усі програми» і розкрийте вузол «Службові».
8
Відкрийте програму "Провідник Windows» і знайдіть файл systray.exe в системній папці ім'я_диска: Windowssystem32.
9
Поверніться в меню «Усі програми» і розкрийте посилання «Автозавантаження».
10
Перетягніть знайдений виконуваний файл в автозавантаження або поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення альтернативної процедури додавання трея в автозавантаження.
11
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити».
12
Підтвердіть запуск інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK і розгорніть гілку HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun.
13
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожньому просторі правій області вікна редактора і вкажіть команду «Створити».
14
Оберіть опцію «Строковий параметр» і введіть довільне значення в поле імені створеного ключа.
15
Розкрийте створений параметр подвійним кліком миші і введіть повний шлях до файлу systray.exe в полі «Значення».
16
Завершіть роботу інструменту "Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.