Як подивитися історію ie. журнал робіт на ноутбуці де дивитися.

Перегляд історії відвіданих сторінок в браузері Internet Explorer служить зручною функцією пошуку та збереження необхідних ресурсів і є стандартним дією програми.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows для здійснення процедури перегляду історії відвідин інтернет-сторінок в браузері Internet Explorer 7 або 8 і перейдіть в пункт «Усі програми».
2
Знайдіть потрібну програму і запустіть браузер.
3
Розкрийте меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна програми і перейдіть в пункт «Панелі оглядача».
4
Вкажіть команду «Журнал» у списку і виберіть потрібний запис в каталозі лівій області вікна журналу. Дана дія викликає відображення веб-ресурсів, відвіданих за вибраний відрізок часу.
5
Виберіть потрібний URL-адресу для відображення каталогу інтернет-сторінок і вкажіть бажаний адресу для переходу у відкритій вкладці.
6
Розкрийте меню «Журнал» у верхній панелі інструментів вікна браузера і вкажіть бажаний метод сортування збережених записів: - по даті; - по вузлу; - по відвідуваності; - по порядку відвідування.
7
Поверніться в меню «Журнал» і вкажіть команду «Пошук в журналі» для виконання операції пошуку по заданому критерію.
8
Введіть значення необхідного URL-адреси або назви веб-сторінки в поле «Знайти» діалогового вікна пошуку і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Почати пошук».
9
Завершіть роботу інструменту «Журнал» натисканням на значок х в правому верхньому куті вікна програми (для Internet Explorer 7 або 8).
10
Запустіть додаток Internet Explorer 9 і розгорніть сервісне меню натисканням кнопки з логотипом зірочки у верхній панелі інструментів вікна програми.
11
Вкажіть пункт «Журнал» і скористайтеся вищеописаним алгоритмом дій для зміни параметрів відображення журналу відвідувань.
12
Зверніть увагу на те, що в Internet Explorer 9 пошук може виконуватися введенням необхідної адреси або імені веб-ресурсу в текстове поле адресного рядка або скористайтеся опцією автономної роботи журналу.
13
Натисніть функціональну клавішу Alt і розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна браузера.
14
Вкажіть команду «Працювати автономно».