Як застебнути браслет.

Браслет - дуже модне і стильна прикраса, здатне додати шарму будь-якого вбрання. Однак цей аксесуар має одну невелику особливість - надівши його на руку, ви змушені возитися із застібкою єдиною вільною рукою, а це дуже незручно. Як бути, якщо поруч немає нікого, хто міг би допомогти? Тренуватися в застібанні браслетів самостійно, підібравши найбільш зручний спосіб з декількох наявних.
Інструкція
1
Спробуйте акуратно просунути руку у вже застебнутий браслет. Якщо він вільно облягає зап'ястя, елегантно звисаючи з нього, такий прийом цілком може спрацювати - тоді проблем з щоденним кріпленням замку вам вдасться уникнути. Але якщо браслет піддається насилу, не намагайтеся натягнути його за всяку ціну - ви можете зламати річ.
2
Найпростіше застебнути зарухалися замок. Ваше завдання - увіткнути плоский стержень в прямокутну деталь і зафіксувати його до клацання. Надіньте браслет на ліву руку, розмістивши незастебнутих частина на внутрішній стороні зап'ястя, повернутою вгору. Середнім пальцем правої руки притисніть нерухому частину-фіксатор, а великим пальцем обережно рухайте стрижень замка, направляючи його до відкритої частини фіксатора. Спробуйте рухати його разом зі шкірою - так метал не зісковзне. Вставивши стрижень, натисніть на нього, щоб він увійшов в фіксатор до упору. Посмикайте замок, переконавшись, що він застебнутий надійно.
3
Браслет и у вигляді стрічки або кільця, забезпечені замком-петлею, застібаються так само. Перш ніж надягати його на руку, випробуйте замок, закріпивши його кілька разів. Можливо, для зручності петлю потрібно розширити. Розтисніть її за допомогою палички для їжі або пальців, якщо метал браслета м'який. Не користуйтеся металевими інструментами, здатними подряпати замок. Якщо петля занадто вільна, злегка стисніть її, інакше браслет буде розстібатися мимовільно.
4
Зручно відрегулювати петлю, приміряйте браслет. Застібайте його на тильній стороні запастися. Спробуйте зафіксувати петлю, уклавши її роз'ємом вгору і притримуючи середнім пальцем. Кільце-кріплення рухайте до петлі і, піднявши, накиньте на її кінець. Можна вчинити інакше - притримуючи кільце, надягайте на нього петлю. При цьому способі тримайте її роз'ємом вниз.
5
Найскладніший варіант - браслет-ланцюжок з англійським замком. Гладкі ланки ковзають по шкірі, а замок вимагає фіксації відразу двома пальцями. Щоб застебнути таку річ, закріпіть вільний край браслета скотчем, приклеївши його до шкіри. Однією смугою зафіксуйте сам браслет, а інший - колечко замка, щоб воно не зміщувалося. Вказівним і великим пальцями правої руки відкрийте роз'єм замку і зачепите їм закріплене колечко. Переконайтеся, що застібка закрита і приберіть скотч. Тим же чином браслет кріпиться і при розстібання.