Як змінити розташування кнопок. панель інструментів браузера опера.

Завдання зміни розташування кнопок на різних панелях завдань завжди залишається актуальною для більшості користувачів, оскільки дозволяє налаштувати деякі параметри відображення відповідно до індивідуальних переваг.
Інструкція
1
Перетягніть підлягає зміні розташування кнопку в панелі завдань операційної системи Microsoft Windows 7 в бажану позицію. При цьому слід враховувати, що: - розташування іконок в області повідомлень може бути змінено тим же методом; - розташування переміщеної закріпленої в панелі завдань кнопки додатки зберігається і після його закриття; - розташування переміщеної незакріпленої в панелі завдань кнопки додатки зберігається до завершення його роботи; - вікна файлів, що використовуються додатком, групуються в одній області незалежно від часу їх відкриття (для Windows 7).
2
Розкрийте меню «Вид» верхній панелі інструментів і перейдіть в пункт «Панелі інструментів» для виконання операції зміни розташування кнопок (для Microsoft Windows версії 2000 і вище).
3
Оберіть команду «Налаштування» і вкажіть підлягає зміні розташування кнопку в каталозі лівій частині діалогового вікна налаштування.
4
Змініть розташування обраної кнопки за допомогою спеціальної кнопки «Вниз» або «Вгору» або скористайтеся іншими опціями зміни параметрів: - вкажіть бажану кнопку в каталозі лівій частині вікна налаштування і додайте її на панель натисканням кнопки «Додати»; - вкажіть бажану кнопку в каталозі лівій частині вікна налаштування і видаліть її з панелі натисканням кнопки «Видалити»; - вкажіть бажаний параметр відображення обраної кнопки в випадаючому списку рядка «Текст кнопки» для зміни розташування тексту або розмірів іконки; - поверніться до вихідного виду панелі інструментів натисканням кнопки «Скидання» (для Microsoft Windows версії 2000 і вище).
5
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows для здійснення процедури зміни розташування кнопок на панелі інструментів браузера Firefox і перейдіть в пункт «Усі програми».
6
Запустіть додаток Mozilla Firefox і розгорніть меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна програми.
7
Вкажіть пункт «Панелі інструментів» і викличте діалогове вікно налаштувань натисканням кнопки «Налаштувати».
8
Перетягніть підлягає зміні розташування кнопку в бажану позицію і завершите роботу браузера (для Firefox).