Як відбілити очне яблуко. очне яблуко було червоне, а потім пожовтіло.

Жовтизна очного яблука свідчить про деякі захворювання внутрішніх органів. Тому, перш ніж намагатися як-небудь відбілити очне яблуко, слід усунути першопричину.
Інструкція
1
Причиною зміни кольору очного яблука може бути захворювання печінки. Наприклад, пожовтіння очей може виявитися симптомом гепатиту. Тому не зайвим буде звернутися до лікаря, пройти обстеження, здати аналізи.
2
Пожовтіння може бути викликане і передозуванням медичних препаратів або надмірним вживанням синтетичних вітамінів. Зменшіть дози цих препаратів, і очні яблука придбають колишній колір.
3
Також змінити колір очного яблука допоможе правильне харчування. Зверніться до гастроентеролога, він обстежує ваш шлунково-кишковий тракт, виявить причину і призначить режим харчування. Не вживайте багато смаженої і жирної їжі. Для очей корисні морквина, печінку, овочі і фрукти.
4
Ні в якому разі не застосовуйте ніякі хімічні засоби для відбілювання очних яблук. Слизова ока дуже ніжна, і ви завдасте непоправної шкоди її цілісності. Не варто також намагатися механічно впливати на очей. Цим ви не тільки пошкодите оболонку, а й порушите зір.
5
Якщо ваша жовтизна не є спричинена захворюваннями, спробуйте відновити колір очного яблука за допомогою водних процедур. Наберіть в долоньку воду, нахиліться і постарайтеся покліпати оком у воді. Така процедура посилить кровообіг і зніме втому з зорового органу. Можливо, після цього ваші очні яблука стануть більш світлими. Скористайтеся очними краплями, які знімають втому.
6
Трохи приховати жовтизну допоможуть косметичні засоби. Використовуйте перламутровий олівець на нижню повіку, туш наносите тільки на верхні вії. Чи не застосовуйте занадто яскраві тіні, відмовтеся від червоних і жовтих кольорів.
7
Поліпшенню кольору білків сприяють прогулянки на свіжому повітрі. В сильно сонячну погоду надягайте сонцезахисні окуляри.
8
Крім того, намагайтеся менше часу проводити біля телевізора. Якщо ваша робота пов'язана з комп'ютером, то кожні 45 хвилин відривайтеся від монітора. Подивіться у вікно, якщо є можливість, встаньте і пройдіться по кімнаті. Зробіть прості вправи для очей. Закрийте їх на час і посидьте пару хвилин в розслабленій позі.